top of page

Unikátny wellness pobyt len 2,5 hodiny od našich hraníc

Neuveriteľné pocity z Prekmurje


Prekmurje, pokladnica Slovinska, sa vyníma svojou nevtieravou krásou, ktorá je zároveň fascinujúca a úplne oslobodzujúca. Tento región, len na skok od našich hraníc, sa vyznačuje malebnými krajinami, kde sa polia striedajú s vinicami, riekami a lesmi. No Prekmurje nie je len prírodným klenotom, ale aj miestom, kde sa hlboko zakorenené tradície zrkadlia v pohostinnosti obyvateľov a v jedinečných wellness zážitkoch.

V srdci tohoto prírodného raja sa nachádza Hotel Livada Prestige, jediný päťhviezdičkový hotel v Prekmurji. Táto oáza pokoja ponúka niečo, čo vám v modernom živote často chýba - pokoj a relaxáciu. Už pri vstupe do hotela je cítiť atmosféru luxusu a pohodlia. Každý detail interiéru je premyslený tak, aby vytvoril harmonický a uvoľnený priestor.

No skutočný klenot Hotelu Livada Prestige je jeho wellness centrum. Aquapark s termálnymi bazénmi, fínskymi a parnými saunami, množstvom procedúr a masáži, ponúka naozaj unikátne zážitky. Ako jeden z mála hotelov v Európe ponúka Livada Prestige kúpele v čiernej termálnej minerálnej vode priamo vo svojich izbách. Túto vodu, známu svojimi liečivými a relaxačnými účinkami, môžete vychutnať v pohodlí vašej vlastnej kúpeľne.

Táto unikátna procedúra je skutočným zážitkom. Predstavte si, ako sa ponárate do teplej, upokojujúcej vody, ktorá vás obklopuje a pomaly uvoľňuje napätie vo vašom tele. V tichu vašej izby, obklopení jemnou hudbou a vôňou éterických olejov, sa cítite ako v bezpečnom, teplom hniezde. Toto je skutočný wellness zážitok, ktorý si môžete dopriať iba v Prekmurje.

Ráno sa zobudíte s východom slnka nad pokojnými lúkami Prekmurje. Z okna izby sa naskytne úchvatný výhľad na krajinu, ktorá sa zo dňa na deň mení, ale zostáva stále rovnako krásna. Cítite sa sviežo a plní energie. Môžete si zahrať partie golfu na golfovom ihrisku vedľa hotela, ktoré sa pýši najdlhšou fairway v celej krajine.


Takto vyzerá wellness pobyt v Prekmurje. Miesto, kde si môžete vychutnať jedinečné pocity, ktoré vám ponúka táto krajina. Či už hľadáte relax v termálnych bazénoch, chcete si dopriať luxusné wellness procedúry, alebo len chcete užívať pokoj a ticho pri pohľade na nádhernú prírodu, Prekmurje vám to všetko ponúka.

Hotel Livada Prestige a Hotel Ajda sú skutočne ikonické miesta ponúkajúce skvelé možnosti pre obchodné stretnutia a konferencie, ale to je iba začiatok ich ponuky. Hneď za dverami vašej hotelovej izby začína svet relaxácie a wellness, ktorý je tak bohatý a rozmanitý, že nedá dovoliť si ho prejsť bez povšimnutia.

Ako prvý vás zrejme upúta komplex termálnych bazénov. Hotel Livada Prestige je jedným z mála miest na svete, kde môžete zažiť jedinečnú relaxáciu v čiernej termálnej vode. Táto voda je známa svojimi liečivými účinkami na kožu a svaly, ako aj svojou schopnosťou pomáhať pri stresových stavoch a depresii. Predstavte si, že po náročnom dni plnom obchodných rokovaní sa môžete ponoriť do hlbokého kúpeľa s výhľadom na panorámu golfového ihriska. To je skutočne jedinečný zážitok.

Ďalej vás čaká zážitkový bazénový komplex Terme 3000, kde si môžete vychutnať všetko od pokojných plavieb v priestranných bazénoch až po vzrušujúce vodné šmýkačky. Tento komplex je ideálny pre rodinné výlety, ale aj pre tých, ktorí si chcú vyskúšať niečo viac ako len tradičné wellness procedúry.

A keď si budete chcieť dopriať trochu luxusu, môžete navštíviť náš vysoko hodnotený wellness program. Hotel ponúka široké spektrum procedúr, vrátane rôznych druhov masáží, aromaterapie, exfoliácií, ošetrení pokožky a mnohých ďalších. Naši odborníci sú vždy k dispozícii, aby vám pomohli nájsť tie správne procedúry pre vaše potreby a preferencie.


Ale to nie je všetko. Liečivé účinky termálnych bazénov sú skvele doplnené programom zdravotnej starostlivosti. Ponúkame vám možnosť konzultovať so špecialistom pre výživu, fyzioterapeutom alebo dokonca s osobným trénerom.


A nakoniec, nesmieme zabudnúť na gastronomické služby. Reštaurácie vám ponúkajú široký výber miestnych a medzinárodných jedál pripravených z najkvalitnejších surovín. Môžete si tu vychutnať všetko od tradičnej slovinskej kuchyne až po moderné fusion jedlá, ktoré vás určite prekvapia svojou originalitou a chutnosťou.


Jedinečný zážitok z termálnej vody


Termálna minerálna voda, ktorá vyviera z hlbín Moravci, je miestne zlato. Je to zdroj, ktorý pramení z hĺbky zeme a prináša životodarnú silu prírody priamo do wellness centra Terme 3000 – Moravske Toplice. Je to tajná zbraň, a super sila, naša najcennejšia devíza. Táto voda je pre nás niečo viac, než len obyčajná voda – je to tekutý poklad, ktorý tu bol pred nami, je s nami a bude tu aj po nás.


Voda, ktorá sa tu používa už viac ako 60 rokov, sa vyznačuje mnohými terapeutickými vlastnosťami a pozitívne vplýva na zdravie a pohodu človeka. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu, ktoré sa skláda z celého spektra minerálnych solí, sa po stáročia používa na liečbu rôznych zdravotných problémov, vrátane ochorení pohybového ústrojenstva a reumatických chorôb.

Ak sa vydáte na wellness pobyt do Terme 3000 – Moravske Toplice, môžete si vybrať medzi dvoma typmi vodných procedúr. Prvým sú bazény naplnené filtrovanou termálnou minerálnou vodou. Táto voda je jemne spracovaná a filtrom sa odstránia všetky nečistoty, aby bola čo najpríjemnejšia pre telo.

Druhým typom sú kúpele s čiernou nefiltrovanou termálnou minerálnou vodou. Táto voda je iná. Sú to kúpele, ktoré si zamilujete alebo znenávidíte. Sú známe aj ako „čierne vodné kúpele“, pretože voda v nich má tmavú, takmer čiernu farbu. Táto farba nie je dôsledkom nečistôt, ale skôr výsledkom prírodných minerálnych látok, ktoré sú v nej obsiahnuté. Táto voda nie je prepracovaná, je silná, surová a nezmenená. Je to ako skok do prírody, do nepoznaných hĺbok zeme.


Ako sa rozhodnete, záleží na vás. Bez ohľadu na vašu voľbu vám voda z Moravci prináša čistú, nezriedenú silu prírody. Je to voda, ktorá sa používa ako liečba, ale je to aj voda, ktorá zvlhčuje dušu a obohacuje telo.


Takže, pripravte sa na výnimočnú skúsenosť, na wellness pobyt, ktorý prepisuje pravidlá. Je to skúsenosť, ktorá sa opiera o silu prírody, o silu vody. Takúto skúsenosť nájdete len v Terme 3000 – Moravske Toplice, len 2,5 hodiny od našich hraníc.

62 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page