top of page

Vyskúšala som virálnu masku na vlasy a moje vlasy sa nikdy necítili lepšie

K18 Hair Leave-In Molecular Repair Hair Mask sa stala virálnou na TikTok pre svoju schopnosť opraviť a posilniť vaše vlasy.Bezoplachová maska má verných fanúšikov, medzi ktoré patria celebrity a redaktori krásy. Testovala som ho na vlasoch vysušených fénom, aby som vám zistila, ako vyhladzuje a zvyšuje lesk.


TikTok je zlatá baňa pre objavy krásy. Samotný tag #beautyproducts má 393 miliónov videní a zakaždým, keď kliknete na video, máte potenciál nájsť svoju novú obľúbenú položku. Existuje však niekoľko produktov, ktoré v aplikácii vyčíňajú. Každý, kto často navštevuje aplikáciu, pravdepodobne pozná aj masku na vlasy, ktorá je považovaná za ďalšiu najlepšiu vec v starostlivosti o vlasy. K18 Hair Leave-In Molecular Repair Hair Mask (malú vzorku na jedno použitie kúpie od 7,90€) si pomaly, ale isto získava kultovú sledovanosť, ktorá zahŕňa hviezdy ako Hailey Bieber a hŕstku kozmetických redaktorova blogerov.


Bezoplachová maska na vlasy, ktorá sa dodáva v bielej fľaštičke s pumpičkou, si získava pochvalu za svoje reparačné a hydratačné schopnosti. Značka K18Hair má viac ako 245 miliónov zobrazení a je plná ľudí, ktorí zdieľajú svoje vlasy pred a po použití ošetrenia. Osobne som ho prvýkrát vyskúšala doma. Po ošetrení a vyfúkaní som si všimola, aké sú moje vlasy jemné a lesklé, mala som pocit, ako keby som práve vyšla zo salónu.


K18 Hair Leave-In Molecular Repair Hair Mask účinkuje len za štyri minúty. Pomáha opraviť poškodenie spôsobené farbou, odfarbovaním, chemickým poškodením, tepelným stylingom a bežným opotrebovaním (ako sú copy a kefovanie). Ako človek s pevnými vlasmi, ktorý sa až tak často tepelne neupravuje (za to môžem poďakovať pandémii), považujem svoju vlnitú štruktúru za relatívne zdravú, no aj tak rada používam špeciálnu kúru každých pár týždňov. udržujte to vlasy lesklé a hladké. Použitie masky K18 vám skutočne ušetrí čas strávený v sprche, pretože po umytí šampónom nepotrebujete kondicionér. To je prvý z mnohých dôvodov, prečo milujem masku K18.


Pokyny hovoria, že na uterákom vysušené vlasy je potrebné aplikovať bezoplachovú formulu, takže si svoje zvyčajne dávam do vlasového zábalu, kým si nanášam telové mlieko. Potom nanesiem tri plné pumpičky rukami, prehrabávam od strednej dĺžky cez končeky. Vzorec je hustý, ale hodvábny, takmer ako konzistencia krému na tvár a ľahko sa rovnomerne rozdeľuje. Má tiež ľahkú, čistú vôňu, ktorá mi pripomína mydlo, čo je presne to, čo chcete po sprche. Na aktiváciu potrebuje iba štyri minúty, počas ktorých sa oblečiem a urobím rannú rutinu starostlivosti o pleť. A následne si vlasy. vysuším fénom.


S mojím extra krepovitým typom vlasov nanesiem na vlasy ešte vlasový olej po úplnom vysušení vlasov (momentálne milujem značku Alfaparf Milano, kotré nie len vlasy hydratujú ale nádhernevoňajú), ale nepotrebujem ho akékoľvek ďalšie stylingové produkty na vylepšenie mojich prirodzených vĺn – maska na vlasy K18 Hair Leave-In Molecular Repair Hair Mask odvádza skvelú prácu aj sama o sebe.

Odporúča sa, aby ste masku používali každé tri až štyri umytia, ale ja sa držím striedania raz za mesiac a výsledky vidím na vlasoch. Poskytuje mi odraz a pohyb a zázračne nezaťažuje moje jemné vlasy. Jediné, vďaka čomu by tento produkt odo mňa dostal perfektné päťhviezdičkové hodnotenie, by bolo, keby mi trochu lepšie kontroloval krepovatenie, no vzhľadom na to, ako lesklé a inak zdravé vlasy po jeho použití vyzerajú, sa nemôžem sťažovať.u zmesou peptidov tejto značky opravuje keratínové reťazce vo vlasoch, ktoré sú zlomené a poškodené, takže vlasy sú nielen hladšie a jemnejšie, ale aj silnejšie.38 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page