top of page

Trendy topánky na rok 2023: Pohodlná klasika aj výrazné kúsky

Nové trendy sa každoročne netýkajú len oblečenia, ale aj obuvi. Akými topánkami by ste tento rok mali dopĺňať svoje outfity? S týmito budete vyzerať štýlovo.


Topánky sú dôležitou súčasťou každého outfitu. Majú schopnosť príjemne dotvoriť celkový imidž a podčiarknuť výber oblečenia.


Samozrejme vtedy, ak sú správne zvolené a korešpondujú nielen so štýlom oblečenia, ale aj danou sezónou.


Aké druhy topánok sú tento rok IN a zaslúžia si čestné miesto vo vašej skrinke na topánky? Každá žena bude iste súhlasiť s tým, že topánok nie je nikdy dosť. Práve preto máme pre vás CCC zľavový kód na nákup obuvi podľa vašich predstáv.Nízke topánky na každý deň


Čaká vás náročný deň, veľa chodenia a vybavovania? V tom prípade potrebujete spoľahlivú obuv. Stavte na jeden z najpohodlnejších modelov tohto roka, ktorým sú baleríny. V rôznych tvaroch, materiáloch a prevedeniach ich skombinujete vždy a s každým oblečením.


"Dobrá žena s dobrým párom topánok nikdy nemôže byť škaredá.“

– Coco Chanel


Vysoké čižmy bez limitov


Čižmy siahajúce až nad kolená, nazývané tiež mušketierky, nie sú žiadnou novinkou. Obúvali sme si ich minulý rok a budeme aj tento. Čo sa však oproti minulému roku zmenilo? Špicaté čižmy. Ak ste také niekedy nosili a máte ich odložené, poutierajte ich od prachu a začnite hrdo nosiť. Ich čas prišiel práve teraz. Nemáte vysoké čižmy? Využite Deichmann zľavový kód a napravte to ešte dnes.Platforma pre odvážne


Pri topánkach na platforme sa ženy väčšinou rozdeľujú na dve skupiny. Jedny, ktoré ich milujú a druhé nenávidia. Tento typ mohutnej obuvi s hrubými podrážkami jednoducho nie je pre každú ženu. A je to v poriadku. No mali by ste vedieť, že v súčasných moderných prevedeniach dokážu pôsobiť aj elegantne. Skúste si prelistovať pár stránok v e-shopoch a uvidíte. Ak naozaj nie sú pre vás, nezúfajte, sú tu ďalšie trendy modely.
Ešte viac lesku


Zdá sa, že módne domy naozaj trblietky zbožňujú. Tento rok sa totiž bude niesť aj v duchu jagavých kamienkov a nekonečného lesku. Farby ako strieborná a zlatá budú tiež populárne. Ste fanúšičkou takýchto trendov? Pri skladaní outfitov buďte opatrné. Pri tak výrazných topánkach by malo byť oblečenie skôr v tlmených farbách.Obuv Mary Jane


Poznáte topánky Mary Jane? Hrubšia podrážka, opätok a zapínanie na remienok z nich robia skvelé topánky už niekoľko rokov. Navyše, tento rok im dizajnéri módnych značiek dali nové prevedenia. Rozhodne sa po nich oplatí poobzerať.


Priesvitná eleganciaNeodmysliteľným párom topánok by vo vašej skrinke na topánky mali byť práve priesvitné sandále. Siahnuť môžete po celopriesvitných modeloch či tými so silikónovým remienkom alebo glazúrovaným opätkom. Sú dokonalé na špeciálne príležitosti, ale vyniknite v nich aj počas bežného dňa.


Nájdu si spomínané trendy u vás doma miesto? Či už vykročíte v ústrety všetkým, alebo dáte šancu len niektorým, najdôležitejší je pocit komfortu. Iba vtedy dodajú topánky vášmu outfitu dokonalosť.124 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page