top of page

Sexi oblečko: Tieto kúsky erotického oblečenia majú páni najradšej!

Ktoré kúsky erotického oblečenia majú páni na ženách najradšej? Červené podväzky, čiernu čipkovanú podprsenku, alebo ružovú push-upku? Možno váš miláčik tvrdí, že najpríťažlivejšia ste bez mejkapu a v teplákovej súprave...

... a možno vás ešte len nikdy nevidel v priliehavom catsuite s bičíkom v ruke.Erotické oblečenie: výbava každej femme fatal

Veľa manželov svojim polovičkám tvrdí, že ich sexi oblečenie nezaujíma a uprednostňujú svoju ženu prirodzenú. Tým sa rozumie nenamaľovanú, v o tri čísla väčšom bavlnenom tričku a hrubých ponožkách. Možno je to skutočne pravda. A možno váš manžel zlenivel. Pokiaľ sa predsa nebudete snažiť vy, nemusí sa snažiť ani on. A namiesto sprchy a vášnivého milovania môže po večeroch nerušene pozerať futbal. Dámy, nedajte si zobrať svoje ženské zbrane. Osudová žena okrem flanelovej pyžamy vlastní aj sexi oblečenie a sériu košieľok. Ktoré ďalšie erotické oblečenie zdvihne z gauča aj toho najväčšieho lenivca?


S farbou von


Sexi oblečenie sa najčastejšie predáva v čiernej farbe, ktorá je symbolom tajomna a zvodnosti. Čiernu súpravu bielizne podľa prieskumov uprednostňujú muži nad 35 rokov, ktorým imponuje elegancia a ženské sebavedomie. Červená je farbou nespútanej vášne. Nadržaná slečna v červenom body býva snom mladších mužov, ktorí majú plnú hlavu doteraz nesplnených fantázií. Ružová je ďalej synonymom hravej ženskosti a biela anjelskej nevinnosti.

Čo z tohto prieskumu vyplýva pre vás, milé dámy? Zahaľte svoje ladné krivky do čiernej čipky, keď túžite byť zvádzaná. A červenú sieťovinu zvoľte vtedy, keď máte chuť ísť priamo na vec. Chutný ružový kompletík voľte s hravým partnerom a panenskú bielu vždy, keď túžite po dominantnom samcovi. Zvádzanie je sofistikovaná hra, takže k sexi súpravičkám pridajte aj zmyselný mejkap, upravené nechty a namaľované pery.


Nohy, dekolt, zadoček


Mužom sa zrýchli tep zakaždým, keď zahliadnu topánky na vysokom opätku, vzorované pančušky a podväzky obopínajúce stehná. Tieto kúsky zdôraznia nohy, ktoré na nás muži tak milujú. A ich najväčšia výhoda? Môžete ich nosiť aj mimo spálne a dráždiť objekt svojej túžby postupne počas celého dňa. Takto dopredu premyslené erotické oblečenie z vás spraví kráľovnú zvádzania.


A čo hovorí výskum mužských túžob ďalej? Muži preferujú brazílske nohavičky, ktoré zvýraznia plnosť zadočka pred tanga nohavičkami. S podprsenkami je to viac individuálne, niektorí muži preferujú push-upku, iný prirodzenejší tvar poprsia. Okrem pŕs ich na vašom dekolte však zaujme ešte jedno miestečko, a tým sú odhalené kľúčne kosti. Nech už vyrazíte dych svojmu milencovi akýmkoľvek šteklivým outfitom, nezabudnite si odhrnúť vlasy z tváre a hrude. My vám odporúčame vysoký vrkoč, ktorý mužom posunie fantáziu ešte jedným smerom. Uhádnete ktorým?

87 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page