top of page

ROMANTICKÁ TERASA - ZARIAĎTE SI VLASTNÉ ČAROVNÉ ZÁKUTIE

Updated: Aug 31, 2021

Ako si predstavujete svoju vysnívanú romantickú terasu? Záhrada zariadená v tomto štýle osloví najmä milovníkov jemných a nenápadných detailov. Jej základ tvoria svetlé farby (najmä biela a béžová), prírodné materiály, veľké kvety, bujná zeleň, mäkučké povrchy... Nezabudli sme ani na tých, ktorí snívajú o tom, ako premenia nudnú verandu na útulné zákutie, a pripravili sme si pre vás zoznam produktov, s ktorými sa váš sen stane skutočnosťou! Prezrite si naše návrhy a vytvorte si romantickú terasu, na ktorej si budete užívať ničím nerušený odpočinok.


Nábytok CANNES na romantickú terasu - priblížte sa prírode!

Záhradný nábytok z ponuky značky Vimine poteší každého, kto si chce zariadiť krásnu romantickú terasu ukrytú medzi nádhernými kvetmi a bujnou zeleňou. Osobitnú pozornosť by ste mali venovať najmä súprave CANNES - zaujímavému nábytku so oblými ozdobnými líniami.

Súprava CANNES sa skladá z dvojmiestnej pohovky, dvoch kresiel a konferenčného stolíka. Nízko položený nábytok, ktorý dokonale kopíruje krivky tela, vám zaručí ten najvyšší komfort. Ľahká, neobyčajná a zaujímavá súprava je vyrobená z ratanu - exotického materiálu, ktorý pochádza z ohybných kmeňov ratanových paliem. Každý kus je vyrobený ručne, čo je viditeľné najmä v prepracovaných detailoch. Nábytok CANNES nádherne vyznie v kombinácii s doplnkami z rovnakého materiálu - veľkými ozdobnými kvetináčmi či lampášmi.

LEONARDO - elegancia na romantickej terase

Výrazný, pohodlný a pevný... Presne taký je LEONARDO - nábytok, ktorý dokonale zapadne na romantickú terasu! Na krásnej terase, kde dominujú jemné tvary a jasné farby, bude súprava v najsvetlejšom odtieni vyzerať obzvlášť dobre.

Súprava LEONARDO pozostáva z kresiel, pohovky a stolíka z umelého ratanu - materiálu, ktorý je skvelým spojením tepla a pôvabu prírodného ratanu s absolútnou odolnosťou inovatívnych plastov. Nábytok z umelého ratanu je ľahký, a zároveň odolný voči vonkajším vplyvom a mechanickému poškodeniu. Po ukončení letnej sezóny nepotrebuje žiadnu impregnáciu ani dodatočnú ochranu. Pohovky a kreslá zo série LEONARDO sú navyše vybavené mäkkými vankúšmi. Všetky podušky chránia polyesterové obliečky potiahnuté hydrofóbnou vrstvou teflónu. Štýlovú a pohodlnú súpravu z umelého ratanu si môžete kúpiť aj v našom outlete s vystaveným nábytkom.

UOVO: Romantická terasa len pre vás!

Radi si osamote užívate vzácne chvíle vytúženého oddychu? Chcete si vychutnávať krásy prírody v pohodlí vlastného domu? Ak je vaša odpoveď áno, s radosťou vám predstavujeme kreslo UOVO - netradičný kúsok s ohromnými možnosťami.


S UOVOM si svoju romantickú terasu zamilujete ešte viac. Stačí sa usadiť do priestranného „vajíčka“ a usalašiť sa na pohodlnom, mäkkom vankúši, aby ste sa na vlastnej koži presvedčili, aký veľký potenciál sa v ňom skrýva. Hlboké kreslo vám poskytne pohodlie, ktoré ste si doteraz v záhrade nevedeli ani len predstaviť. UOVO môžete zavesiť dvoma spôsobmi: priamo na hák pripevnený k streche alebo na stabilný oceľový stojan. Vďaka neveľkým rozmerom sa s týmto závesným kreslom môžete stretnúť aj na malých terasách či dokonca balkónoch. Hojdačku UOVO si môžete kúpiť v troch farbených prevedeniach - bielej, sivej a hnedej.

PERARA - romantická terasa, ktorú využijete za každého počasia

Chcete svoju romantickú terasu využívať bez toho, aby ste sa museli spoliehať na nepresné predpovede počasia? Vybavte ju altánkom PERARA - kovovou konštrukciou so zaujímavými estetickými i funkčnými vlastnosťami. Kovový altánok z dielne dizajnérov značky Zumm je celý vyrobený z odolného nehrdzavejúceho hliníka. Modely PERARA sú vybavené nastaviteľnou strechou z lamiel, teda plochých, otočných líšt. Pomocou spoľahlivého manuálneho mechanizmu môžete jednoducho meniť ich sklon a regulovať tak množstvo slnečných lúčov prenikajúcich na vašu terasu. Celoročná, voľne stojaca PERARA je dostupná v mnohých farebných a veľkostných variantoch.

Lampáše VIMINE na romantickú terasu

Dôležitým prvkom, ktorý dodá vášmu vonkajšiemu priestoru pôvab a rozšíri možnosti jeho využitia po zotmení, je osvetlenie. Aké osvetlenie vybrať na romantickú terasu? Ratanové lampáše sa ideálne hodia do záhrady presiaknutej krásami Matky prírody. Štýlové pletené lampáše s veľkou sviečkou zahalia vašu záhradu rúškom čarovného tajomna. Jemne osvetlená záhrada sa stane dokonalým miestom na sledovanie nádhernej oblohy plnej žiarivých hviezd.

V ponuke značky Vimine nájdete široký výber ručne pletených ratanových lampášov v o farbe prírodného ratanu alebo pranej bielej. Ľahučké lampáše s praktickými rúčkami sú vybavené odolnou sklenenou vložkou. Môžete si byť stopercentne istí, že ich používanie je úplne bezpečné.

Vonkajšie koberce - dekorácia na romantickú terasu

Romantická terasa by sa nám mala čo najviac spájať s útulnou obývačkou. Zariadenie vašej terasy bude pôsobiť teplejším a útulnejším dojmom, ak ho rozšírite o vonkajší koberec - nenápadný detail, ktorý úplne zmení vzhľad celého priestoru. Modely, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vyrobené z neobvyklého ekologického materiálu - syntetických vláken z recyklovaných PET fliaš. Výsledkom pokročilej recyklácie sú mäkké vlákna, ktoré sú príjemné na dotyk a zároveň odolné voči poškodeniu. Všetky koberce s logom Suns sú odolné voči vonkajším vplyvom, ako napríklad vode, nečistotám či vysokým teplotám. Vlákna si zachovajú svoju intenzívnu farbu aj napriek pôsobeniu UV žiarenia. Koberce sú dostupné v rôznych tvaroch (môžete si vybrať z okrúhlych a obdĺžnikových modelov), veľkostiach a farbách. Tlmené, pastelové farby dokonale doplnia romantické zariadenie vašej novej terasy.

347 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page