top of page

K čomu si obuť dámske poltopánky, aby vyzerali módne a štýlovo?

Updated: Sep 13, 2021

Dámsky poltopánky môžu byť elegantné viazané dámske poltopánky, nazúvané, ale aj baleríny, mokasíny a dokonca aj viazané športové topánky. Pozrite si 5 štylizácií s dámskymi poltopánkami, ktoré sú na jar ako stvorené!

Dámske poltopánky pre elegantné chinos nohavice


Prvá kombinácia, ku ktorej si môžete vybrať elegantné dámske poltopánky, je kvintesenciou štýlu smart casual . Tento štýl je ideálny pre prácu v kancelárii, v ktorej neplatí formálny dress code. Základom v tomto prípade budú dámske poltopánky viazané šnúrkami. Najuniverzálnejším odtieňom budú hnedé, tmavomodré alebo čierne poltopánky, pretože k týmto farbám môžete pokojne prispôsobiť aj zvyšok outfitu. Zvoľte teda elegantné dámske chinos nohavice v bordovej, tmavomodrej alebo tmavozelenej farbe a hore dolaďte košeľu s gombíkom. Môžete si obliecť jarný trenčkot a smart casual outfit je hotový!


Dámske kožené poltopánky k skladanej sukni


Skladané sukne boli v minulej sezóne veľmi módne a ako predpovedajú trendy, nezmení sa to ani v tejto sezóne! Skladaná sukňa môže byť vyrobená z jemného, vzdušného materiálu, ale môže byť aj z hrubšieho saténu alebo menčestru. V závislosti od toho, ktorú možnosť si vyberiete, vyberte si k štylizácii príslušný model dámskych poltopánok. K jemné, bledoružové sukňu si oblečte kvetinovú blúzku, a na nohy - pridajte béžové alebo svetlohnedé dámske topánky s koženými ozdobami.


Dámske béžové topánky k šatám v štýle boho


Ak máte radi klimatické kombinácie v štýle boho, určite sa Vám bude páčiť štylizácia s farebnými vzdušnými šatami, ažúrovým svetrom a dámskymi koženými poltopánkami . Boho štýl to sú predovšetkým dlhé a vzdušné šaty, zdobené etnickými, ľudovými alebo rastlinnými motívmi. K takým šatám sa perfektne hodia ažúrové svetre so silnou alebo tenšou väzbou, ale s väčším odstupom medzi očkami. Ako doplnky zvoľte štýlové kožené dámske poltopánky v odtieňoch hnedej alebo béžovej a cez rameno si zaveste koženú tašku ladiacu farbami.


Športové dámske topánky k boyfriendom


Voľnejší, pouličný štýl Vám umožňuje kombinovať športové prvky s elegantnejšími alebo ženskými prvkami. Klasická štylizácia v pouličnom štýle bude kombináciou voľných džínsov s tričkom s farebnou potlačou a dámskych poltopánok so športovým charakterom - napr. so sneakersami alebo teniskami. Farby pouličných kombinácií môžu byť veľmi odlišné a bohaté - vyberte si, čo Vám bude najviac vyhovovať.


Kožené mokasíny ku ľanovým nohaviciam v štýle maríne


Dámske poltopánky môžu byť vo forme plochých balerín alebo mokasín. Pohodlné, ploché dámske topánky budú perfektné k jarnému a letnému outfitu. Jednou z nesmrteľných kombinácií je štylizácia v námorníckom štýle. Hra farieb je tu najdôležitejšia, pretože biela, tmavomodrá a červená sú považované za nevyhnutné morské odtiene. Ruku v ruke s farbami ide takisto materiál - kraľuje tu bavlna a ľan. Záleží na Vás, v akom pomere tieto základné suroviny zmiešate. Môžete si obliecť svetlé ľanové nohavice, tričko s vrchnými bielymi, modrými a červenými pruhmi a na nohy tmavomodré kožené mokasíny a celá štylizácia je hotová!

132 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page