top of page

Zoznámte sa s jarnými lúčmi štýlovo: módne doplnky 2023

Zima ustupuje, chcem kvety a sviatky. Nemali by ste si odopierať malé darčeky. Doplňte jarný outfit príslušnými doplnkami, vytvorte harmonické outfity „Jarnej slečny“ bez ohľadu na dátum narodenia.

Namiesto klasického štýlu a crossbody ponúkajú tohtoročné módne kolekcie rôzne kabelky cez rameno. Formát je pohodlný: ruky sú voľné, trup nie je prerezaný diagonálnym popruhom, dĺžka popruhu je ľahko nastaviteľná podľa vašej výšky a dĺžky paže.

Módne kabelky cez rameno sezóny 2023:

  • priestranné

  • vzory

  • so širokými rúčkami harmonizujú so šatami v štýle 80. rokov XX.

  • univerzálna

  • kabelka

  • s pevným rámom vyvažuje široké ramená bundy;

  • kreatívna taška-taška s lemom zo sieťoviny alebo "vedro" s 3D dekorom dopĺňa lakonické šaty a kombinézy;

  • diskrétny posol je nenahraditeľný v podobe úspešnej právničky, novinárky, podnikateľky.

Spojky nikdy nevyjdú z módy; túto sezónu namiesto zipsu - zips, namiesto koženého remienka - masívna reťaz. Aktuálne sezónne sady kabeliek a kozmetických tašiek rôznych veľkostí - od nákupnej tašky až po kabelku.


Zlaté šperky namiesto bižutérie


Minimalizmus šperkového umenia vrátil záujem fashionistov o ušľachtilé kovy. Dámske zlaté prstene s reliéfnymi ráfikmi nie sú preťažené dekorom, ich úlohou je zdôrazniť krásu dobre upravených rúk a manikúry. V móde sú prstene zdobené veľkými farebnými sólo kameňmi: tanzanit, moissanit, zirkón, ametyst. Farba štvorcového alebo okrúhleho kameňa s diamantovým výbrusom sa vyberá bez ohľadu na farbu očí a vlasov.

Obľúbené sú úzke prstene s pásikom miniatúrnych diamantov alebo iných kamienkov neutrálnej farby. Takáto ozdoba je vhodná v obchodnom prostredí, na dovolenke, na prechádzke a pri romantickej večeri. Stylisti odporúčajú šperky z bieleho alebo ružového zlata – ladia s akoukoľvek manikúrou, chrómovými doplnkami kabeliek a elektronickými vychytávkami. Populárne súpravy s náušnicami a lakonickými príveskami na najtenšom zlatom reťazci.Nadrozmerné slnečné okuliare


Celková ochrana pred škodlivým ultrafialovým žiarením + veľkolepý vzhľad. Slnečné okuliare, ktoré zakrývajú až ¼ tváre, sú vhodné pre každého bez výnimky. Hitom sezóny sú futuristické jednodielne obrovské okuliare bez obrúčok. Masívne „kolesá“ dokonale ladia s biznis a ležérnou kapsulou. Pre zábavný víkend by ste si mali vybrať ironický model v hrubom plastovom ráme kontrastnej farby.

48 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page