top of page

Záhradný relax vo vidieckom štýle

Veríme, že život sa zlepší, keď trávime čas s blízkymi. Preto je cieľom našich návrhov vytvoriť teplý, priestranný kokón a pocit spolupatričnosti so svetom. Vydajte sa von a vyjadrite sa s hlbokým sedením na kolekcii záhradných sedaciích súprav značky SUNS.Klasika, ale lepšia


Hovorí sa, že klasika nikdy nevyjde z módy – to však neznamená, že sa nedá vylepšiť. Nadčasový štýl, Sorrento je zázrak technickej zložitosti. Čo je tajomstvo? Štruktúra vyrobená výhradne z ručne tkaného lana okolo zváraného hliníkového rámu. Zakrivené línie kresla a pohovky sú kombinované s hlbokým pohodnm sedením pre extrémne pohodlie.


Štýlové sedenie a leňošenie


Záhradný nábytok Benito sa dodáva v rohovej verzii, ktorá doladia váš vonkajší priestor. Antracitové rámy a rôzne farby vankúšov vám umožnia vytvoriť si preferovanú náladu. Pre nadčasový vzhľad si vyberte opierku a sedadlo vo svetlobéžovej alebo zelenej farbe a skombinujte ich s trendovými svetlými a tmavými záhradnými vankúšmi, aby ste dodali viac tepla.Váš vlastný priestranný kokon


Vaša závesná hojdačka sa perfektne kombinuje so záhradným nábytkom, ktoré sú luxusne vybavené: vyberte si klasické závesné kreslo v tvare vajíčka alebo majestátne závesné postele Tiipii pre kvalitné leňošenie alebo objavte históriu jemnej sivej kombinácie v podobe vajíčka UOV. Kombinujte s rôznymi záhradnými doplnkami v modrej, zelenej alebo žltej farbe, ktoré dotvoria váš priestor.Hľadáte odvážne vyhlásenie?


Rozhodnite sa pre záhradný nábytok BORA v kombinácii teaku a luxusných odolných látok konferenčnými, jej mohutná a pohodlná konštrukcia prináša luxuný vzhľad. Dolaďte svoju pohovku modro-zelenými vankúsmi z recyklovaných nateriálov alebo dokonca nádychom ružovej. Cíťte sa len majestátne!Predstavte si, že váš dom v centre mesta je oázou pokoja. Vaša mestská záhrada, obklopená kvetmi a popínavými rastlinami, je vaším konečným útočiskom, ďaleko od zhonu mestského života. Ranný čaj nikdy nevyzeral tak sofistikovane, podávaný na štýlovom záhradnom stole. Toto ideálne nastavenie dopĺňajú stoličky Palermo. Dokonca aj mačka spokojne pradie na pohovke. Pozvite pár priateľov na aperitív a vychutnajte si spolu chutné jedlo. Zabudnite na hodiny – na vašej mestskej terase je všetok čas na svete na oddych, stretnutie a zdieľanie myšlienok a smiechu s drahými.Uložte si ležadlá SUNS na siestu alebo príjemné posedenie. Záhradné solárne lampy navodia dokonalú náladu.

173 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page