top of page

Záhradný nábytok so stolíkom - univerzálne vybavenie na terasu

Masívny záhradný nábytok so stolíkom musí mať každý nadšenec outdoorovej rekreácie. Aj malá, skromná terasa sa stane živou zónou stretnutí, keď do jej srdca umiestnite stôl obklopený pohodlnými stoličkami. Pri výbere nového nábytku nepoužívajte náhodu. Outdoorové vybavenie by malo byť na jednej strane bezchybné a na druhej strane pohodlné a vysoko odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Ako si vybrať dokonalú zostavu, ktorá sa hodí k okoliu vášho domova? Tu sú najzaujímavejšie a najrozmanitejšie návrhy z katalógov najlepších značiek!

Elegantný záhradný nábytok so stolíkom - zostavy RONDO ø180


Záhradný nábytok z rady RONDO ø180 bol navrhnutý s ohľadom na estétov, ktorí oceňujú nadčasovú eleganciu. Zostavy ponúkané značkou Oltre pozostávajú z veľkého okrúhleho stola RONDO a ôsmich kresiel LEONARDO. Hladké línie, ušľachtilé farby a prirodzená povrchová úprava im dodávajú jemnosť. Záhradný nábytok so stolíkom prináša do záhrady kúsok luxusu, vďaka čomu sa pri relaxe budete cítiť naozaj výnimočne.


Nábytok, ktorý tvorí najpredávanejšiu zostavu, vám spríjemní dovolenku dlhé roky. Za mimoriadnu odolnosť vďačia svojmu stavebnému materiálu – technoratanu. Inovatívny materiál inšpirovaný exotickým ratanom nemá žiadne nepriaznivé počasie. Jeho štruktúru neovplyvní voda, mráz, UV žiarenie ani extrémne teploty. Dôležité je, že stoly, stoličky, hojdačky a záhradné sedacie súpravy z tohto materiálu nevyžadujú časovo náročnú starostlivosť ani ochranu mimo sezóny. Umelé „výhonky“ navyše pozostávajú z kompaktných a neporéznych vlákien, ktoré neabsorbujú vodu. Z tohto dôvodu nie je ťažké zbaviť sa nevzhľadných škvŕn (aj od bieleho nábytku).


ASTI - záhradný nábytok so stolíkom v škandinávskom štýle


V záhradách navrhnutých podľa najmodernejších štandardov sa stierajú hranice medzi miestnosťami a vonkajšou zónou okolo domu. Je dôležité, aby bola vnútorná a vonkajšia kompozícia konzistentná. Zelená, útulná terasa vybavená nábytkom ASTI bude harmonickým rozšírením obývacej izby inšpirovanej škandinávskou jednoduchosťou.


Zostava ASTI pozostáva z podlhovastého stola s mierne zaoblenými stranami a šiestich kresiel s pohodlným širokým sedákom. Nábytok z tejto série je osadený na kovových, mierne deliacich nohách. Dobre premyslená štruktúra dodáva blokom ľahký a dizajnový charakter. Vypletaná stolová doska je rovnako ako v prípade modelu RONDO pokrytá tabuľou z tvrdeného skla. Priehľadná fólia je odolná voči vysokej teplote a veľkému zaťaženiu. Vďaka nej je udržiavanie pracovnej dosky v dokonalej čistote ešte jednoduchšie. Sady ASTI si môžete zakúpiť v troch farebných variantoch – bielej, šedej a hnedej.


BILBAO-LEON - minimalistický záhradný nábytok so stolíkom


Hľadáte efektný, no zároveň jednoduchý nábytok, ktorý doplní vašu záhradu navrhnutú v minimalistickom štýle? Súprava BILBAO-LEON bude jasnou voľbou! Záhradný nábytok so stolíkom od značky Zumm je najlepším dôkazom toho, že v jednoduchosti je sila. Stoličky a záhradné stoly LEON z rady BILBAO sú jednoduché, ale pohodlné, pevné a štýlové. Surová súprava je vyrobená z práškovo lakovaného hliníka - pevného kovu, ktorý nehrdzavie a nekazí sa vplyvom meniacich sa poveternostných podmienok. Chlad kovovej konštrukcie rozbíja teakový vrch. Kombinácia materiálov s inou štruktúrou priniesla fenomenálny efekt!

RIALTO a NAPPA / MATERA / KEA - funkčný záhradný nábytok so stolíkom s rozkladacou doskou


Podstatou leta sú pre vás stretnutia s vašimi blízkymi organizované pod holým nebom? Viete si predstaviť prázdninovú sobotu bez grilovačky? Na vašej záhrade nemôže chýbať stôl RIALTO - pôsobivý kus nábytku, ktorý premení obyčajnú terasu na živú jedáleň otvorenú hosťom. Nápadná stolová doska je vyrobená z teakových lamiel. Doska stola má v rozloženom stave 332 cm (v predaji nájdete aj menší variant). Veľký rozťahovací záhradný stôl odhalí svoj plný potenciál, keď ho skombinujete s dizajnovými stoličkami NAPPA, MATERA alebo KEA.

Zostavy NIMES - záhradný nábytok so stolíkom inšpirovaný prírodou

Zostava pozostávajúca zo stola NIMES a kresiel VERSAILLES, LAVAL alebo DINAN zaujme svojou prirodzenosťou. Pôsobivé veľké stoly sú vyrobené výhradne z teaku - odolného materiálu s krásnou farbou a jedinečnou kresbou. Ťažký stôl vytvára harmonické duo s ľahkými stoličkami a kreslami, ktoré sú tkané z exotického ratanu.

19 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page