top of page

Záhradné trendy 2022: 7 exteriérových bytových doplnkov, ktoré budú toto leto všade

Updated: Oct 11, 2022

Toto sú vonkajšie doplnky, ktoré budete chcieť mať toto leto vo svojej záhrade, od závesných svetiel až po ratanový nábytok.


Toto sú vonkajšie doplnky, ktoré budete chcieť mať toto leto vo svojej záhrade, od závesných svetiel až po ratanový nábytok alebo balkónový nábytok.


Počas niekoľkých posledných rokov mnohí z nás znovu objavili svoju lásku k vonkajším priestorom uprostred pandémie koronavírusu – a je to pochopiteľné.

Koniec koncov, naše záhrady a balkóny sa stali jediným miestom, kde by sme mali v rokoch 2020 a 2021 stále čerstvý vzduch, a mnohí z nás s obmedzeným vonkajším priestorom sa obrátili na biofilný dizajn, aby napravili našu prírodu.


Či už ste mali záhradu väčšiu, alebo ste mali rastliny zasahujúce do každého kúta a štrbiny vášho bytu, všetci sme ťažili z výhod záhrad, zelene a všetkého medzi tým – a naďalej potvrdzujeme našu lásku k prírode tým, že si zachovávame vonkajšie priestory čo najčerstvejšie.

Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je poskytnúť našim priestorom malú aktualizáciu pred letnou sezónou - mám tu pre vás prehľad o záhradných trendoch, ktoré budú toto leto podľa očakávania veľké.


Analýzou obrázkov záhradných trendov pre rok 2022 na Pintereste by som vám rada odhalila bytové doplnky, ktoré ľudia chcú tento rok začleniť do svojich záhrad – aby som vám pomohla vybaviť váš priestor plne vybavený priestor na stolovanie pod holým nebom a zábavu počas celého leta. .


Ohniská

Dodajte svojej záhrade pôvab a vzrušenie pomocou ohniska. Je to skvelý spôsob, ako zostať v pohodlí, keď slnko začína zapadať, a zaistí vám, že konverzácia bude plynúť dlho do noci.

Altánky

Podľa posledných trendov sa očakáva, že altánky budú toto leto všade, pričom vyhľadávania altánkov za posledných 90 dní zaznamenali obrovský 100 % nárast.

Keďže záhradné párty vítajú návrat do našich životov, altánky a pergoly sú skvelé, ak hľadáte zatienené miesto, kde by sa vaša rodina a priatelia schovali pred slnkom alebo v niektorých prípadoch aj pred dažďom.

Ratanový nábytok

Vyhľadávania ratanových záhradných stoličiek zaznamenali podľa za posledných 90 dní nárast a o ratanový nábytok je vo všeobecnosti tento rok populárnou voľbou.

Od jeho odolnosti až po rozmanitosť elegantných ratanových dizajnov je tento štýl nábytku ideálny pre záhrady bez ohľadu na štýl vášho interiéru.


Nízke konferenčné stolíky


Sezóna ľadovej kávy je späť a ako si ju užiť lepšie ako sedieť na slnku? Nízke konferenčné stolíky, ktoré ponúkajú elegantnú a štýlovú estetiku vašej záhrade, sú štýlovým a elegantným spôsobom, ako pozdvihnúť vašu záhradu.

Závesné svetlá


Svetlá, ako je tento závesný lampáš, prinášajú chladnú a relaxačnú atmosféru do teplých letných nocí v záhrade a elegantný pocit do vášho vonkajšieho priestoru.


Koberce

Keď si spomeniete na koberce, väčšina ľudí si predstaví niečo teplé a nadýchané vo vnútri domu. Vonkajšie koberce však zažívajú svoju chvíľku, pretože ponúkajú jedinečný a útulný vzhľad záhrady a zároveň poskytujú hosťom počas teplých letných večerov ďalší priestor na sedenie.


Rastliny v črepníkoch

Rastliny v črepníkoch sú záhradným trendom, ktorý nikdy nevyjde z módy, a to vďaka ich všestrannosti, pretože pomáhajú vniesť do vašej záhrady upravenú, ale prirodzenú atmosféru.

69 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page