top of page

Záhradné pohovky, ktoré váš domov potrebuje

Máte terasu alebo záhradu s dostatkom miesta na pohovku? Gratulujem! Čítajte ďalej a objavte záhradné pohovky, ktoré toto leto určite potrebujete.Pohodlie a štýl na slnku

Ak hľadáte pohovku, ktorá sa hodí ku všetkému, Nardo je vaša najlepšia voľba. S jednoduchým čiernym oceľovým rámom pridáte pocit priestoru a svetla a zároveň ho budete môcť ľahko presúvať. S extra pohodlím vankúšov bude ťažké odolať relaxu na slnku. Doplňte ho zodpovedajúcim záhradným taburetom a vytvorte si dokonalý vonkajší obývací priestorZáhradná sedačka, ktorá sa spája s okolím

Sedačka Avero alebo Nappa je jednou z našich obľúbených – tkané lano v sedej alebo zelenej farbe skutočne evokuje esenciu prírody prostredníctvom farieb a textúr. Ak máte trochu viac miesta, pridajte kreslo z rovnakej kolekcie, aby ste dosiahli originálne a štýlové prostredie. Ak nemáte vonkajší priestor alebo nemáte dostatok miesta na pohovku, nebojte sa! Tu je vaša šanca prijať trend In & Out, pretože záhradný systém Avero aj Nappa je dostatočne všestranný na to, aby vyzeral rovnako dobre aj v interiéri.Všetci v rohu!

Ak máte záhradu alebo veľkú terasu a chcete čo najlepšie využiť priestor, rohová pohovka ako Emar má všetko, čo potrebujete. Ako dizajn značky SUNS, drevo pochádza z udržateľne obhospodarovaných lesov s kontrolovanou ťažbou. Je to perfektné, ak máte veľkú domácnosť alebo máte tendenciu robiť veľa letnej zábavy – päť sedadiel a stoly pripevnených na oboch koncoch znamená, že je tu miesto pre každého. Je ideálny pre priestory inšpirované prírodou, kde tón udávajú neutrálne tóny a organické materiály.


Umenie modulárnych priestorov

Milujeme druh záhradného nábytku, ktorý sa prispôsobuje našim meniacim sa potrebám a okolnostiam. V závislosti od toho, ako si to zariadite, vám kolekcia Pesaro ponúka pohovku alebo možnosť vytvoriť posteľ. Dodáva sa aj s konferenčným stolíkom, ktorý vám poskytne kompletnú vonkajšiu obývaciu izbu v okamihu. Funkčnosť, dizajn a kvalita. Áno, prosím, keď to vyzerá takto!


Objavte všetky vonkajšie pohovky, ktoré sme pre vás navrhli, a veľké trendy záhradného štýlu na rok 2022.

107 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page