top of page

Vyberte svojmu mužovi ideálny darček k narodeninám

Updated: Nov 29, 2022

Nákup náradia pre vašich manželov alebo partnerov je pravdepodobne niečo, čo aspoň raz za život urobila každá ženaAk je váš manžel domáci kutil, je jedným z tých ľudí, krotí ocenia kvalitné náradie. Je pravdepodobné, že už má veľa rôznych nástrojov pre všetky druhy prác. Alebo možno je tak trochu začiatočník staviteľ, no stále má záujem dozvedieť sa viac o pridávaní nového elektrického náradia do svojej dielne. Bez ohľadu na úroveň jeho skúseností, tu je zoznam najlepších elektrických nástrojov, ktoré sa vášmu manželovi budú páčiť ako darček k akémukoľvek sviatku!


Náradie je skvelým darčekom pre manželov, je to niečo, čo môžu vždy použiť, ale čo viete o nákupe nástrojov? No, v skutočnosti ich nákup je tá ľahšia časť, prísť na to, ktoré nástroje kúpiť, je ťažšia časť. Mali by ste si kúpiť ručné náradie alebo elektrické náradie? Drahé nástroje alebo lacné nástroje? Aké nástroje bude používať váš manžel? Posledná otázka je vlastne tá, ktorá by mala byť prvá a kde musíte začať predtým, ako sa vydáte kúpiť nástroj. Niekedy môžete manžela potešiť aj užitočnou kosačkou.


Aké sú záujmy vášho manžela? Čo robí okolo domu? Aj keď váš manžel nie je domáci majster, každý dom potrebuje základnú súpravu náradia, ktorá by mala obsahovať kladivo, plochý skrutkovač, krížový skrutkovač, kliešte, baterku a meter. To sú úplné základy. Aj to môže spôsobiť problém, ak nie ste oboznámení s nástrojmi.

Mám pre vás ale pár tipov na vhodné náradie ktoré si našli využitie aj v mojej domácnosti:


1. Akumulátorový rázový uťahovák


Ak si vo svojom živote chcete kúpiť jedno elektrické náradie, urobte to v prípade uťahováku, využijete ho skutočne všade, je to jeden z nástrojov ktorý požičiavam svojim susedom snáď najviac. Pravdepodobne to nakoniec budete používať viac ako iné nástroje. Toto je skutočne všestranný kus vybavenia a nakoniec ho použijete takmer na všetko!


2. Organizér na náradie


Len málo činností stráca viac času v garáži alebo dielni ako prehľadávaním hromady spojovacích prvkov a hľadaním správnej veľkosti, ktorú potrebujete. Táto skrinka alebo kufrík na náradie je navrhnutý tak, aby udržala vaše malé skrutky, klince, kotvy a ďalšie drobné príslušenstvo oddelené a usporiadané. Odnímateľné priehradky sú naozaj praktické, keď nepotrebujete nosiť celé puzdro.


3. Laserový diaľkomer


Alebo pre nás laikov laserový meter. Je veľmi užitočný náradím ktoré využijete na dennej báze. Milujem kompaktnú veľkosť tohto meradla, ktoré sa hodi v stiesnených ale aj príliš veľkých priestoroch, kam by štandardný meter nedosiahol. Jeho veľký digitálny displej uľahčuje načítanie z celej miestnosti.


4. Sada náradia a skrutkovačov


Súpravy ručného náradia, to sú kliešte, skrutkovače, kľúče a ďalšie nástroje prehľadne uložené v uzatvárateľnom kufríku alebo puzdre. Všetko má tu svoje miesto a ľahko spoznáte, ak niečo chýba. Remeselníci a domáci majstri ich využijú v dielni, domácnosti, ale napríklad aj v kancelárii alebo aute.

44 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page