top of page

Všetko, čo potrebujete na vytvorenie magickej filmovej noci na záhrade

Existuje toľko dôvodov, prečo milovať leto: teplé letné počasie, myšlienky na dovolenku a často sa tietp dve možnosti spájajú v nejakej forme vonkajšej zábavy, či už na vašom balkóne alebo na záhrade. A jedným z našich obľúbených spôsobov, ako si oddýchnuť v lenivých letných večeroch, je filmová noc na záhrade, doplnená vašim obľúbeným občerstvením, útulným sedením a dokonalou technikou, ktorá prinesie divadlo do exteriéru.


V skutočnosti ich tak veľmi milujeme, že sme sa rozhodli, že zapojíme našu stylingovú predstavivosť a vytvoríme vlastné vonkajšie filmové predstavenie, ktoré vás bude inšpirovať. Prevediem vás zákulisím a podelím sa o svoje rady pri vytváraní nezabudnuteľného filmového večera na záhradeZačnite s doplnkami


Je zrejmé, že na sledovanie filmu podľa vášho výberu budete potrebovať elektriku :). Namiesto toho, aby ste televíziu vláčili vonku alebo aby ste sa trápili s držiakmi na stenu, je fantastickým spôsobom, ako si kino preniesť na dvor, investovať do plátna a projektora. "Najskôr je potrebné vybavenie! Páči sa nám toto plátno projektora pre filmové večery vonku a samotný projektor môžete ľahko získať z ktoréhokoľvek technologického obchodu alebo online zdroja".


Ak však myšlienka nákupu plátna projektora nie je presne v rámci vášho rozpočtu, určite existujú riešenia vhodné pre peňaženku. "Ak sa ti nechce márniť na obrazovke, jednoducho roztiahni plochú bielu posteľnú plachtu medzi dva stromy a ukotvite ju v zemi!" Alebo môžete plachtu zavesiť na bok domu. “ Jednoduché a úžasné kombo.


Nastavte scénu


Keď prídete na to, čo potrebujete na sledovanie filmu, určite sa musíte sústrediť na to, aby ste boli v pohodlí. Koniec koncov, aj keď je príroda skvelá, nie vždy je mäkká a útulná!


Miesto na sedenie je nevyhnutné pre zútulnenie vášho záhradného priestoru< (najmä pre tých z nás vo vekovej kategórii nad 25 rokov). Pretože zažívate sedenie vo filmovom letnom kine, je dôležité vytvoriť pohodlný priestor, ktorý si môžete užiť na niekoľko hodín. Doneste si veľa prikrývok, vankúšov, pufov, záhradných kobercov a taburetiek alebo stolíkov na občerstvenie a nápoje, ktoré budú potrebovať stabilný povrch."


Ale ako určite viete, pohodlie kina nie je len o mäkkom sedení: ide aj o osvetlenie, atmosféru a pocit uvoľnenia v prostredí, kde sa môžete úplne sústrediť na to, čo sledujete. To isté platí pre filmovú noc na záhrade! Drsné, jasné svetlá alebo nevýrazné prostredie môže spôsobiť, že váš celovečerný film bude rušiť.Odporúčam pridať zhluky lampiónov so sviečkami alebo svetlami na večierkoch navlečenými zo stromu na strom. Pretože bude súmrak alebo noc, môžete nastaviť útulné a relaxačné prostredie s ľahkým slabým osvetlením. Ako bonus navyše: vypnite všetky svetlá snímača pohybu, aby sa nezapínali zakaždým, keď okolo prebehne susedova mačka.


Dajte si záležať na drobnostiach


Možno je vaša filmová noc tiež súčasťou špeciálnej príležitosti: relaxačné ukončenie zábavnej narodeninovej oslavy alebo dovolenky alebo len letná oslava. Či tak alebo onak, vloženie trochy predstavivosti do vášho dekoru môže určite prispieť k vylepšeniu premietania vašich filmov.


Sme veľkými fanúšikmi krásneho kvetinového dekoru. Dodajte svojmu filmovému predstaveniu niekoľko krásnych detailov s jednoduchými kvetinovými aranžmánmi, zväzkami balónov v jemnej farbe alebo veľkými vázami naplnenými trávami. Živé kvetinové aranžmány (veľké alebo malé!), Aké sa použili na vytvorenie tohto filmového večera, sú dokonalým detailom na letné farby a zábavu a sú hravým spôsobom, ako pridať farbu do neutrálneho prostredia.Nezabudnite na maškrty


Nemysleli ste si, že dám dokopy sprievodcu nočným filmom na záhrade bez toho, aby som pokryla najdôležitejšiu časť, však? Občerstvenie a maškrty sú v podstate nevyhnutné pre akýkoľvek zážitok zo sledovania filmu, či už len vy a váš priateľ, alebo či už chcete pobaviť celú skupinu svojich priateľov. Pretože čo by to bol film bez popcornu?


Na to, aby sme mali bruško šťastné, netreba veľa. Môžeme byť úplne spokojní s dodávkou pizze margarity na dvor, množstvom našich obľúbených filmových cukríkov a slaným občerstvením, aby sme to všetko vyrovnali. Naplňte náboby rôznymi dobrotami, ktoré už vlastníte - „usporiadanie“ v krátkej váze a nadrozmerné misky s popcorn a praclíky sú nevyhnutnosťou! Uistite sa, že máte v blízkosti menšie misky na servírovanie. “


Filmová noc na záhrade je navyše ideálnym časom na prijatie nostalgickej detskej rebélie a trochu sa pohrať s jedlom. Farebné cukríky ako Lentilky a želé cukríky sú nielen chutné maškrty, ale dodajú vášmu predstaveniu farbu. „Zhromaždite malé jedlá na sladkosti a poháre naplňte perlivou vodou, Plátkami citrusov a ďalším doplnkom kreatívnymi slamkami(ideálne kovovými alebo vyrobenými z rôznych materiálov, miesto plastu)! Pomocou podnosov pripravte záložné občerstvenie a doplňte nápoje na neskôr a ploché alebo zaoblené misky na uchovanie spotrebného materiálu pre všetkých. “


Vynikajúca časť na usporiadaní alebo hosťovaní filmovej noci na záhrade je, že nič nemusí byť príliš komplikované ani dokonalé - takže ani vaše jedlo by nemalo byť! Pokojne sa zrieknite stravy a chyťte sa pri nakupovaní uličky s cukrovinkami a čipsami, prípadne si vezmite inšpiráciu z vybraného filmu.


Občerstvenie, ktoré si vyberiete, môže byť ideálne na večer, ale ak je váš hraný film povedzme James Bond, objednajte si kľudne sushi! Raňajky u Tiffanyho? Podávajte najlepší výber pečiva z miestnej pekárne. Maratón Jamesa Bonda? Nechajte nalievať Dirty Martini.

318 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page