top of page

Vonkajšie prostredie ktoré hľadí na udržateľnosť a pohodu

Updated: Dec 1, 2022

Veríme v magickú silu prírody zmieriť sa s našou dušou, uvoľniť sa a nechať nás znovu objaviť čas.Vonkajšie prostredie hľadí na udržateľnosť a pohodu.

Príjemné teploty, slnečné dni, zelené lúky a nebeské kvetinové vône, ktoré sa šíria vzduchom. Príroda na jar opäť kvitne a my to robíme s ňou.


Či už si vychutnáte drink na slnku alebo si zabeháte vonku, jedna vec je istá: pri aktivitách počas jari sa cítime energickejší.


Schopnosť tráviť čas vonku nás vedie k premýšľaniu o tom, ako navrhnúť projekt vonkajšieho nábytku, ktorý by vyhovoval našim potrebám, so zameraním na tie detaily, ktoré nám umožňujú zažiť každú sekundu v kontakte s prírodou.


Tu je niekoľko tipov, ako naplniť vitalitu a dobrú náladu vo vonkajších priestoroch inšpirovaných jarou.

Zeleň lúk a korún stromov, modrá obloha, zlaté nuansy piesku, čistá biela prvého snehu, intenzívna modrá farba mora, keď sa zotmie.


Každá krajina prekvitá atmosférami, ktoré sú schopné zanechať hlbokú stopu v duši a zavedú nás, aj keď len na pár okamihov, inam.


Bývanie v blízkom kontakte s prírodou je starostlivosťou o telo i dušu, ktorú podporujeme navrhovaním príjemného a pohodlného záhradného nábytku, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a sústredíte sa len na oddych a pohodu.

Tiež veríme, že je dôležité zachovať neporušenú a čistú prírodu, zachovať ju pre budúce generácie, aby si každý mohol naplno vychutnať jej krásu a blahodarné účinky.


Svet dizajnu sa v tejto oblasti stáva čoraz uvedomelejším a zodpovednejším, pričom prijíma rozhodnutia, ktoré sa pohybujú smerom k udržateľnosti na úrovni produktu, ako je používanie recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov, ako aj na úrovni procesu, pričom sa rozhodujú pre riešenia s nízkym dopadom na životné prostredie.


Chceme sa inšpirovať prírodou a jej schopnosťou regenerovať sa, neprodukovať odpad a prispôsobovať sa zmenám pri zachovaní vitálnej rovnováhy Planéty, využívaním nekonečne recyklovateľných materiálov ako hliník, zásobovaním sa drevom z certifikovaných plantáží a navrhovaním vysoko kvalitných a vysoko odolný záhradný nábytok, vyrobený tak, aby dlho vydržal.


Dizajn, ktorý hľadí na blaho ľudí, sa musí rozhodnúť ísť cestou, ktorá vo svojej každodennej práci vždy sleduje budúcnosť, aby zabezpečil vysokú kvalitu života aj tým, ktorí prídu po nás. Obzor sa rozširuje a zahŕňa široký prístup, ktorý zahŕňa environmentálne, sociálne a ekonomické otázky.


Pre to, čo sme už zaviedli a pre to, čo čoskoro oznámime, sme sa rozhodli zahrnúť udržateľnosť medzi naše hodnoty, čím sme ukázali náš konkrétny záväzok pre lepší zajtrajšok.

31 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page