top of page

NÁBYTOK NA VEĽKÚ TERASU - NÁJDITE IDEÁLNU SÚPRAVU DO SVOJEJ ZÁHRADY

Pri kúpe nábytku na veľkú terasu by ste svoju pozornosť mali zamerať na viacero faktorov, ktoré môžu ovplyvniť vaše pohodlie pri jeho používaní alebo zmeniť vzhľad priestoru. Záhradný nábytok z ponuky spoločnosti Garden Space je spojením všetkého, čo od vonkajšieho vybavenia očakávajú tí najnáročnejší milovníci leňošenia na čerstvom vzduchu. Prezrite si naše návrhy a nájdite súpravu, s ktorou znovu objavíte čaro vašej záhrady!


Luxusný nábytok na veľkú terasu ARONA


Nábytok na veľké terasy zo série ARONA zaujme každého, kto chce svoj sen o záhrade ako z obálky luxusného časopisu premeniť na skutočnosť. Vysokokvalitný záhradný nábytok z ponuky značky Zumm zmení vašu záhradu na nádhernú terasu pod holým nebom.Zariaďovanie modernej terasy je vynikajúca príležitosť pre zapojenie vašej originality a kreativity. Pri zariaďovaní vonkajšej oázy oddychu sa oplatí upustiť od zaužívaných riešení a rozhodnúť sa pre niečo originálnejšie. Pohovka v záhrade? Prečo nie! Súprava s logom značky Zumm je vynikajúcim príkladom toho, že aj čalúnený nábytok sa dokáže popasovať s nástrahami otvoreného priestoru. Súprava sa skladá zo šiestich kresiel, stola a operadlovej časti. Vďaka doske z tvrdeného skla je stôl bezpečný a odolný. Pri výbere materiálov na výrobu tohto dizajnového nábytku sme nestavili na náhodu. Operadlá a bočné časti kresiel sú potiahnuté modernou látkou Textilene. Mäkké vankúše chránia poťahy z odolnej outdoorovej tkaniny Olefin 300 g/m². Impregnovaný materiál neabsorbuje vodu ani žiadne nečistoty, takže na jeho povrchu nevznikajú nepekné škvrny a používanie nábytku je pohodlné aj počas vlhkejších dní. Vďaka doske z tvrdeného skla je stôl bezpečný a odolný. Nábytok navrhnutý dizajnérmi značky Zumm sa navyše vyznačuje svojimi neobyčajnými vlastnosťami. Ľahké kreslá môžete navzájom ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak kúsky, ktorú budú vyhovovať vašim aktuálnym potrebám. Stačí zopár rýchlych pohybov, a súprava kresiel sa v okamihu zmení na luxusnú rohovú pohovku, ktorej pohodli si užijete spolu s blízkymi.


MILANO - polyratanový nábytok na veľkú terasu


Záhradné prístrešky v podobe kovových pergol, štýlové osvetlenie, kvety zasadené v ozdobných kvetináčoch... Nábytok MILANO dodá šmrnc každej dômyselne upravenej veľkej terase! Rohové pohovky MILANO netreba zvlášť predstavovať. Tento vysokokvalitný nábytok je naším bestsellerom, ktorý sa každoročne teší veľkej obľube aj medzi najnáročnejšími zákazníkmi. A niet sa čomu diviť: priestranné rohové pohovky sú spojením všetkého, čo by ste mohli od záhradného nábytku očakávať - rafinovaného dizajnu, odolnosti a komfortu.

Minimalistický nábytok v nadčasových tlmených farbách bol navrhnutý pre veľké a elegantné terasy. Rovnako ako súprava ARONA, aj nábytok MILANO sa skladá z modulov. V tomto prípade dizajnéri upustili od použitia kovu v prospech polyratanu - inovatívneho materiálu, ktorého prednosti vyniknú najmä v mimoriadne náročnom vonkajšom prostredí. Polyratan úspešne spája prírodný charakter typický pre modely vyrobené z exotického ratanu s výnimočnou odolnosťou moderných plastov. Umelému „prútiu“ nerobia problém extrémne teploty, UV žiarenie ani silné chemikálie. Už si nemusíte robiť žiadne starosti so zdĺhavou impregnáciou ani ochranou nábytku pred vrtochmi počasia. Jediné, čo musíte urobiť, aby ste udržali svoju obľúbenú pohovku v perfektnej kondícii, je raz za čas ju pretrieť navlhčenou jemnou handričkou. Vlákna polyratanu sú neporézne, takže odstraňovanie nečistôt z nábytku je hračka. Polyratanovú konštrukciu dopĺňajú mäkké vankúše z čalúnnickej peny, ktoré sú chránené poťahmi s teflónovou vrstvou.

Nábytok na terasu zo série MILANO je dostupný v mnohých variantoch, ktoré sa líšia veľkosťou (počtom a typom modulov) a farbou. Ku každej pohovke patrí malý konferenčný stolík s vrchnou časťou z tvrdeného skla.


Nábytok BORDEAUX I - prírodný ratan na veľkú terasu


Nasledujúci návrh poteší najmä milovníkov prírodných riešení. Nábytok na veľkú terasu zo série BORDEAUX I umiestnený v srdci terasy vám pomôže vytvoriť dokonalé miesto na stretnutia s rodinou či priateľmi. Viete si predstaviť lepší spôsob, ako stráviť teplú prázdninovú sobotu, než pri večeri so svojimi blízkymi v objatí upokojujúcej zelene?

Najdôležitejším elementom súpravy BORDEAUX I je okrúhly stôl s priemerom 170 cm. Tento pôsobivý kúsok vďačí za svoju jedinečnosť materiálu, z ktorého je vyrobený - teakovému drevu. Exotický teak je na rozdiel od európskych druhov nasýtený kyselinou kremičitou a prírodnými olejmi. Vďaka tomuto špecifickému zloženiu je toto drevo neobyčajne tvrdé a odolné voči vonkajším vplyvom (aj silným chemickým prostriedkom). Pri menovaní plusov nesmieme zabudnúť na jeho ohromujúci vzhľad. Prirodzenú nepravidelnú štruktúru dreva môže časom pokryť striebristý povlak, ktorý dodá nábytku ušľachtilý ráz.


Stôl dopĺňa osem kresiel LAVAL. Originálny nábytok môžeme smelo označiť za malé dielo úžitkového umenia. Neobvyklý dizajn je inšpirovaný tromi štýlmi: koloniálnym, retro a moderným. Pevné okrasné sedadlá sú upletené z ázijského ratanu. Zaujímavý charakter nábytku dodáva aj jeho povrch ladený do tónov pranej bielej. Každé kreslo zo série LAVAL je vyrobené ručne s najvyššou precíznosťou. Tieto pohodlné kúsky sú navrhnuté tak, aby ste sa v nich mohli uvoľniť a rozmaznávať tak všetky vaše svaly.

Všetok nábytok z ponuky značky Vimine je vyrobený z materiálov, ktoré pochádzajú z ekologických zdrojov. Ratan použitý na výrobu stoličiek, kresiel, pohoviek a iných doplnkov pochádza z udržateľných indonézskych plantáží a teakové drevo je získavané v procese recyklácie.

273 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page