top of page

Metamorfóza interiéru za 5 minút!

Niekedy sa stane, že chcete zrazu vykonať malé zmeny v usporiadaní. Napríklad si pozriete zaujímavý film s krásnymi interiérmi, inokedy program o rekonštrukciách, alebo možno niečo uvidíte u niekoho doma... a bum, začnú vás prenasledovať neodbytné myšlienky, že by ste chceli zmeniť niečo v kuchyni alebo obývačke! Ako už vieme, nie vždy je možné uskutočniť veľkú premenu. Ale aj s nízkymi nákladmi (a rovnako aj s úsilím) sa môžete trochu odviazať a premeniť svoj interiér. Pýtate sa ako? Napríklad samolepkami na dvere! Je to jednoduchý, ľahký a príjemný spôsob, ako rýchlo zmeniť usporiadanie akejkoľvek miestnosti.

samolepky na dvere

Lacná a pôsobivá premena interiéru – je to vôbec možné?


Samozrejme, že je! Niekedy sú malé zmeny najpôsobivejšie. To platí aj pre výber doplnkov v iných farbách, výmenu závesov a textílií za iné alebo pridanie niekoľkých detailov, ako sú tapetové dekorácie alebo samolepky na dvere. Samolepky na dvere sú obzvlášť pôsobivé, pretože pri vhodnom výbere môžu radikálne zmeniť interiér, opticky ho zväčšiť alebo zútulniť.

Žiadna z vyššie uvedených dekorácií nie je drahá. A pretože diabol sa skrýva v detailoch – sú detaily spôsobom, ako ľahko zmeniť usporiadanie, ktoré urobí veľký dojem bez potreby rozsiahlej rekonštrukcie.


Ktoré samolepky na dvere sa oplatí vybrať?


Ak je miestnosť malá, vyberte si priestorovú samolepku na dvere, ktorá ich úplne zakryje. Môže mať motív cesty, verandy, tunela, chodníka, priechodu, teda čohokoľvek, čo vytvára ilúziu väčšej miestnosti. Je to skvelé riešenie napríklad pre malú kúpeľňu, najmä ak sa oproti dverám nachádza zrkadlo.


Pokiaľ ide o typické dekoratívne samolepky na stenu, možnosti sú v podstate neobmedzené. Je možné ich použiť na zakrytie nedokonalostí, ktoré sa na dverách vyskytli počas ich používania, a zároveň ich zaujímavým spôsobom ozdobiť. V závislosti od motívu sa samolepky na dvere hodia do spálne, kuchyne alebo detskej izby. Veľmi obľúbené sú všetky nálepky s obrázkami rozprávkových zvierat – zajacov alebo jeleňov – a tiež rôznych druhov kvetov, ako aj abstraktných a geometrických motívov. Samolepky na dvere sa hodia aj vtedy, keď chcete skryť dvere, aby boli menej viditeľné. Môžu ich maskovať zaujímavými spôsobmi.

Samolepky na dvere sú skvelým nápadom na rýchlu a pôsobivú zmenu usporiadania. Sú lacné, veľmi ľahko sa aplikujú a sú jednoducho krásne!

42 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page