top of page

KUCHYŇA V ZÁHRADE - TEN SPRÁVNY RECEPT NA ÚSPEŠNÉ LETO!

Updated: Nov 18, 2022

Starostlivo usporiadaná kuchyňa v záhrade vám umožní užiť si leto presne tak, ako ho máte radi – so svojimi najbližšími. Oddelením jedálne s moderným grilom na terase vytvoríte živú zónu pre rodinné a spoločenské stretnutia. Sobotné raňajky podávané na záhrade prebúdzanie sa po noci, večere s grilovanými dobrotami v hlavnej úlohe a párty s priateľmi vonku... Toto leto bude mať mimoriadne výraznú príchuť! Ako zariadiť funkčnú kuchyňu pred domom? Pozrite si naše rady!



Praktická kuchyňa na záhrade - gril CESARO PRO

Štandardné grily na drevené uhlie sú minulosťou. Nadšenci grilovania si čoraz častejšie vyberajú záhradné grily na plynový pohon, prípadne grily kde sú zakomponované aj udiarne. Rozlúčte sa s popáleninami, štipľavým dymom, bojom s vetrom a chemickým podpaľovaním. Toto je CESARO PRO - inovatívne zariadenie, ktoré vás posunie na ďalšiu úroveň!


CATANIA - moderná kuchyňa do záhrady za nízku cenu


Zariadiť kuchyňu v záhrade nemusí znamenať veľké výdavky. Predstavujeme model CATANIA ako odpoveď na potreby ľudí, ktorí hľadajú lacné a zároveň pevné a praktické vybavenie na grilovanie! Na pracovnej ploche s tromi horákmi 56,5 x 44,4 cm pripravíte mäso vyžadujúce intenzívne spracovanie, ako aj jemnú zeleninu a morské plody. Ľahký, malý vonkajší gril so skrinkou na príslušenstvo na varenie a plynovou fľašou nezaberie veľa miesta, takže sa skvele hodí aj na malé terasy.


SICILIA BBQ - kompletná kuchyňa v záhrade


Snívate o vytvorení plne vybavenej, sebestačnej kuchyne vo vašej záhrade? Vďaka modelu SICILIA BBQ dáte svojej vízii v hlave skutočné tvary! Rozsiahle zariadenie obsahuje všetko potrebné na prípravu viacchodového pohostenia od A po Z - veľkú grilovaciu plochu, chladničku, drez, pracovnú dosku aj skrinky a zásuvky na príslušenstvo a riad.Starostlivo navrhnutá kuchyňa v záhrade môže byť funkčná nielen počas slnečných dní bez vetra. Jediné, čo potrebujete na to, aby ste svoju domácu kuchyňu mohli využívať bez akýchkoľvek obmedzení, je PERARA - inovatívny záhradný altánok s polohovateľnou strechou.


Kuchyňa v záhrade - terasa Perara


Terasové zastrešenia ktoré sú dostupné v mnohých variantoch s rôznymi rozmermi. Každú z pergol si môžete zakúpiť v dvoch rôznych farbách – bielej a antracitovej. Elegantné, pevné budovy sú vyrobené z hliníka s práškovým nástrekom. Profily sú trvalo, ale diskrétne pripevnené k zemi a sú oporou pre najdôležitejšiu časť konštrukcie - lamelovú strechu, teda ploché, otočné lamely. Použitý mechanizmus sa dá prirovnať k žalúziám - pomocou ľahko ovládateľného, ​​manuálneho systému môžete meniť uhol ich sklonu, a tak ovládať počet lúčov dopadajúcich na terasu. Sami sa rozhodnete, či budete raňajkovať vyhrievajúc sa v lúčoch slnka, alebo sa naopak schladíte v upokojujúcom tieni. Dôležité je, že ploché lamely vytvárajú vodotesnú strechu s vysokou odolnosťou voči veľkému zaťaženiu (napr. snehu).

15 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page