top of page

JEDÁLEŇ NA TERASE - MIESTO NA RODINNÉ STRETNUTIA

Nepochybujeme o tom, že starostlivo zariadená a funkčná jedáleň na terase sa stane obľúbeným miestom, kde sa budete stretávať so svojimi najbližšími. Veľký stôl so stoličkami vás bude doslova lákať, aby ste pri ňom strávili čas s blízkymi a zorganizovali záhradnú párty, na ktorej môžete podávať najlepšie špeciality priamo z grilu. Zoznámte sa s našimi najzaujímavejšími kúskami jedálenského nábytku z ponuky Garden Space a vytvorte si krásnu jedáleň na čerstvom vzduchu!Funkčná jedáleň na terase s nábytkom RAPALLO 160


Jedáleň na terase by mala byť vybavená pevným a pohodlným nábytkom, ktorý poskytne vašim hosťom tie správne podmienky na dlhé stretnutia za jedným stolom. Nábytok RAPALLO 160 má všetko, čo by ste od záhradného nábytku mohli očakávať.

Záhradná súprava sa skladá zo 160 cm dlhého stola s obdĺžnikovou doskou a šiestich stoličiek STRATO s pohodlnými mäkkými vankúšmi. Nábytok na terasuz ponuky spoločnosti Oltre je vyrobený z umelého ratanu - syntetického materiálu s vynikajúcimi vlastnosťami. Vyznačuje sa nízkou váhou a vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu i vonkajším faktorom, napríklad UV žiareniu, extrémnym teplotám či vode. Už si nemusíte zaťažovať hlavu impregnáciou či obnovovaním farby - špinavý povrch týchto jedinečných kúskov stačí utrieť vlhkou handričkou. Okrem toho môže nová súprava (pod ľahkým ochranným krytom) prečkať zimu priamo na doskách vašej terasy. Môžete si byť stopercentne istí, že set nábytku z umelého ratanu vám bude v dokonalom stave slúžiť dlhé roky.


Originálna jedáleň na terase - nábytok NIMES I


Snívate o prírodnej jedálni na terase, ktorá bude ukrytá medzi bujnými kríkmi a kvetmi? Nábytok zo série NIMES I vám pomôže premeniť tento sen na skutočnosť! Srdcom súpravy z ponuky značky Vimine je veľký stôl z teakového dreva. V porovnaní s bežnými európskymi druhmi je exotický teak nasýtený kyselinou kremičitou a prírodnými olejmi, ktoré mu dodávajú vysokú tvrdosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom, ako napríklad UV žiareniu, mrazu, vysokým teplotám, vode a dokonca aj silným chemikáliám. Stôl s jedinečnou štruktúrou dokonale ladí s ľahkými ratanovými stoličkami zo série DINAN. Dizajnové stoličky sa skladajú z dvoch častí - pleteného sedadla a kovových nôh geometrického tvaru, ktoré mu dodávajú ľahkosť a neprehliadnuteľný charakter. Súprava NIMES I sa dokonale hodí do záhrad v rustikálnom a koloniálnom štýle.


Jedáleň na terase pre všetkých známych - funkčné taburetky


Chýba vám miesto pri stole alebo na pohovke? Obohaťte svoju zbierku záhradného nábytku o sedenie v podobe taburetiek, ktoré poskytnú vašim hosťom dokonalé podmienky na oddych na čerstvom vzduchu! Záhradné sedenie značky Suns vyzerá skvele a zároveň je prekvapivo pohodlné! Taburetky sú dostupné v niekoľkých variantoch, ktoré sa líšia tvarom, farbou a veľkosťou.


MARANZA - jedáleň na terase, ktorú využijete za každého počasia


Ostré lúče horúceho slnka či nečakaný dážď vám už nikdy neprekazia plány na sobotné popoludnie. Vaša nová vonkajšia jedáleň bude ešte funkčnejšia, keď ju vylepšíte moderným prístreškom. Kovový altánok z dielne našich dizajnérov bude korunou krásy vašej vonkajšej oázy pokoja.


Model MARANZA sa výrazne líši od klasických drevených altánkov. Dekoratívne rustikálne prístrešky prenechávajú svoje miesto minimalistickým konštrukciám zo spoľahlivého materiálu s nízkymi nárokmi na údržbu - hliníka ošetreného práškovou farbou. Základňu MARANZY tvoria silné kovové stĺpy, ktoré sa dajú diskrétne pripevniť k zemi. Stabilné profily sú oporou pre najdôležitejšiu časť konštrukcie - nastaviteľnú lamelovú strechu. Mechanizmus polohovania lamiel možno prirovnať k žalúziám. Pomocou jednoduchého manuálneho systému môžete plynulo meniť ich sklon, a tým kontrolovať množstvo slnka, ktoré bude prenikať na dosky vašej terasy. Sklopené lamely vytvárajú kompaktnú vodotesnú strechu.


MARANZA je dostupná v mnohých variantoch, ktoré sa líšia veľkosťou a farbou - môžete si vybrať biely alebo antracitový model. Pergoly po ukončení letnej sezóny nevyžadujú žiadnu impregnáciu ani dodatočnú ochranu. Ich základné verzie môžete rozšíriť o praktické doplnky - tieniace rolety a lamelové steny z pevných lamiel.


SICILIA - záhradný gril, ktorý nemôže chýbať vo vašej kuchyni na čerstvom vzduchu


Čo by to bola jedáleň na terase bez záhradného grilu? Zabudnite na bežné grily na drevené uhlie. Ich miesto v moderných záhradách zaujali inovatívne, a zároveň nenáročné plynové modely. Všetkým nadšencom varenia na záhrade s ohromným potešením predstavujeme SICILIU - moderné zariadenie s naozaj všestranným využitím!
SICILIA prinesie do vašej záhrady nekonečné množstvo nových možností. Tento spotrebič v sebe spája funkcie plynového grilu, chladničky, drezu a odkladacieho priestoru. Pri príprave viacchodového menu už viac nemusíte lietať medzi kuchyňou a záhradou - všetko potrebné totiž nájdete na dosah ruky! Toto elegantné a odolné zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Na rozpálenie plynového grilu stačí otočiť gombík. Rovnakým spôsobom môžete regulovať aj intenzitu plameňov, vďaka čomu bude vaše jedlo vždy ideálne pripravené. Súčasne tak na jednom grile môžete pripravovať šťavnaté steaky či hamburgery a jemnú zeleninu alebo morské plody. Sme si istí, že si varenie na čerstvom vzduchu ihneď zamilujete!

357 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page