top of page

GRIL NA ZÁHRADE - ARANŽMÁ, KTORÉ VÁM PODPORIA CHUŤ!

Premýšľali ste o tom, aké dôležité je grilovanie vo vašej záhrade vo vašom každodennom živote? Aranžmány, ktorých súčasťou je aj moderná plocha na prípravu jedál, poskytujú vynikajúce podmienky na trávenie drahocenného času s vašimi najbližšími. Aby ste si naplno užili leto a spoločnosť rodinných príslušníkov a priateľov, oplatí sa obohatiť terasu o moderné vybavenie. Aké parametre by mala mať kvalitná výbava na grilovanie? Ktorý model najlepšie splní vaše očakávania? Pozrite si naše návrhy!Inovatívny gril na záhrade - aranžmány a riešenia pre náročného kuchára


Pýtate sa, aké vlastnosti by mal mať nový gril do záhrady? Usporiadania a riešenia navrhované Marroni Grills vám poskytnú odpovede na vaše otázky!


Klasické grily na drevené uhlie sú minulosťou. Modely na plynový pohon sú zo sezóny na sezónu čoraz obľúbenejšie. Klasické grilovanie bolo spojené s veľkými nepríjemnosťami. Štipľavý dym, vietor, ktorý znemožňuje zapálenie grilu a nutnosť použitia chemického podpaľovania sú len niektoré z nich. Nerovnomerné spracovanie neprospieva kulinárskym highlightom – na pripálenie mäsa či zeleniny stačí chvíľka nepozornosti. Špecialisti navyše upozorňujú, že zmes vysokej teploty, dymu, žeravého uhlia a tuku je zdraviu nebezpečná (pri grilovaní tradičnou metódou sa uvoľňujú karcinogénne zlúčeniny). Grilovanie na plynových zariadeniach sa ukazuje ako oveľa prospešnejšie pre zdravie a planétu a pohodlný spôsob varenia.Boj s vetrom a podpaľovaním je história! Plynový gril vám otvorí množstvo nových možností. Na spustenie zariadenia stačí otočiť príslušným gombíkom. Plynové grily sú vybavené kovovými alebo liatinovými roštmi, vyhrievané rovnomerne rozloženými horákmi. Pomocou nastavovacích gombíkov môžete ovládať činnosť každého z nich a prispôsobiť výkon požiadavkám konkrétnych produktov. Funkčný dizajn umožňuje súčasne variť produkty, ktoré vyžadujú jemné a intenzívne spracovanie, napríklad steaky, krevety a zeleninu. Odkvapkávajúci tuk neprichádza do priameho kontaktu s ohňom, takže nie ste vystavení karcinogénnym látkam.


Záhradný gril na plynový pohon splní požiadavky ako kuchára očakávajúceho funkčné a spoľahlivé riešenia, tak aj amatéra, ktorý kladie pohodlie nadovšetko. Používanie moderných modelov je jednoduché a bezpečné a rozsiahle funkcie poskytujú obrovské pole pre kulinárske špeciality. Najlepší gril na záhrade? Aranžmány prezentované na našej stránke budú tým najlepším zdrojom inšpirácie pre všetkých, ktorí sa pripravujú na letnú sezónu!


Spoľahlivé grilovanie na záhrade - aranžmány s modelom CATANIA


Prvé miesto v našom rebríčku zariadení s výbornými parametrami patrí modelu CATANIA - úhľadný, malý gril s veľkými možnosťami! CATANIA splní očakávania ľudí, ktorí hľadajú funkčné vybavenie, ktoré nezaberie veľa miesta na malej terase. CATANIA je navyše najlepším dôkazom toho, že bezkonkurenčný štandard a nízka cena môžu ísť ruka v ruke.


CATANIA je vybavená tromi horákmi s celkovým výkonom 8,79 kW. Každý horák má až 84 vstrekovačov zaisťujúcich optimálne spaľovanie. Horáky chránené krytom rovnomerne rozvádzajú teplo po celej ploche grilu. Rošty sú vyrobené z hrubej liatiny, ktorá sa rýchlo nahreje. Prídavný, vyššie položený rošt vám umožní pohodlnú prípravu chleba alebo iných produktov, ktoré vyžadujú jemné spracovanie. Ďalšou výhodou je bočný horák, ktorý uľahčuje ohrievanie omáčky alebo polievky. V spodnej časti grilu sa nachádza priestranná skrinka, do ktorej sa zmestí plynová fľaša, sada nožov, doska na krájanie a ďalšie príslušenstvo, ktoré by malo byť vždy po ruke pri príprave jedla vonku.


MILAZZO - aranžmány s elegantným záhradným grilom


Model MILAZZO osloví všetkých trendsetterov, ktorí snívajú o vytvorení plne funkčného, ​​pohodlného a zároveň módneho a avantgardného jedálenského kúta na záhrade. 5-horákový model MILAZZO sa oproti iným modelom odlišuje predovšetkým svojim dizajnom. Mechanizmus je ukrytý v atraktívnom kryte z čiernej lakovanej nehrdzavejúcej ocele. Kombinácia tmavej ušľachtilej farby so striebristými akcentmi dodala zariadeniu triedu.Výberom modelu MILAZZO získate inovatívne vybavenie, ktoré splní očakávania tých najväčších milovníkov varenia vonku, a pútavú dekoráciu v súlade s najnovšími trendmi. Gril je vybavený piatimi horákmi s celkovým výkonom 14,65 kW a bočným horákom s výkonom 3,5 kW. Zaujímavým doplnkom je otvárač na fľaše namontovaný na kryte.

Inovatívny gril na záhrade - aranžmány s modelom SICILIA v hlavnej úlohe

Spoľahlivý, viacúčelový, kompletný... Tu je váš nový gril na záhrade! Aranžmány s modelom SICILIA ukradnú srdce každého, kto chce premeniť terasu na živú zónu stretnutí.


Rozsiahle zariadenie SICILIA kombinuje viacero spotrebičov – veľký gril s piatimi horákmi, drez, chladničku. Komfort prípravy jedál zvyšuje dlhá, kovová pracovná doska, ktorá sa mimoriadne ľahko udržiava v nepoškvrnenej čistote. Pri príprave vonkajšej večere pre svojich blízkych nemusíte cestovať medzi terasou a kuchyňou – všetok potrebný riad, doplnky a produkty bez problémov zmestíte do početných skriniek a zásuviek. Vybavením altánku grilom SICILIA vytvoríte slnkom zaliatu, pohodlnú a plne vybavenú kuchyňu.Veľký voľne stojaci gril z rady SICILIA sa skvele hodí nielen do domácich záhrad, ale aj do vonkajších priestorov jedální.

Marroni Grills - grilovacie zariadenia pre nadchádzajúce roky


Prečo sa oplatí uvažovať o plynovom grile Marroni Grills vo vašej záhradnej úprave? Zariadenie uznávaného výrobcu v sebe spája vycibrenú estetiku, ktorá dodáva záhrade luxusný nádych, vysokú odolnosť voči vonkajším faktorom a funkčnosť. Všetky plynové grily sú vyrobené z materiálov, ktoré dokonale prejdú testom v náročnom vonkajšom prostredí, predovšetkým z nerezovej ocele. Plášť sa nezhoršuje vplyvom kontaktu s vlhkosťou, vysokou a nízkou teplotou a UV žiarením. Plynové fľaše sú ukryté v skrinkách, takže nenarúšajú estetiku jedálenského kúta. Všetky zariadenia sú ľahké a ich základňa je namontovaná na uzamykateľných kolieskach, ktoré uľahčujú ich presúvanie po terase. Nemusíte hľadať miesto v úzkej pivnici alebo garáži, aby ste si zabezpečili svoje vybavenie počas mimosezónneho obdobia. Oceľové grily môžu pokojne prezimovať priamo vonku zakryté ľahkým nepremokavým krytom. Dôležité je, že čistenie grilovacej plochy a krytu nie je náročné.Okrem toho v rozsiahlom produktovom katalógu nájdete aj príslušenstvo na grilovanie - teplomery, woky a ďalšie riady, ktoré vám umožnia pripravovať tie najnáročnejšie riady, rebrá, súpravy na montáž prídavného grilu, kliešte, LED osvetlenie, utierky, kefy a oveľa viac.

62 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page