top of page

Do mesta prišlo leto

Zaslúžite si víkend na vidieku, aby ste vypadli z mesta a hektického tempa každodenného života, len aby ste boli s vami a so svojimi. Myšlienka tejto kolekcie terasového nábytku vychádza z toho, že sme nechali našu rutinu bokom a užívali si nádhernú kolekciu kúskov vyrobených z prírodných a trvalo udržateľných materiálov, vrátane kuchynských dekorácií a doplnkov na stolovanie vonku aj vnútri.


Pre opätovný relax.


Ceníme si váš čas rovnako ako vy, tak si ho užite podľa seba. V dobrej spoločnosti je to ešte lepšie. Na scénu prichádzajú trendové farby, ako sú zelené a terakotové odtiene – zahŕňajúce prírodné vlákna a paletu teplých tónov. Vytvorte si dokonalú oddychovú zónu kombinovaním modulov, ako sa vám páči.


Tajomstvo pokojného varenia


Kuchárskemu umeniu sa venujeme so zameraním na čas a detail, pretože okrem ingrediencií je úspech dobrého receptu aj v prezentácii každého jedla. Vyberte si gvalitný záhradný gril kde môžete využiť jeho kompletný potenciál.


Terasa, kde sa zrelaxujete.


Zaujímavý fakt: slovo „terasa“ pochádza z latinčiny, kde sa používalo aj na označenie priestorov, ktoré našli alebo postavili na zemi. Získajte nápady pre seba a užite si terasu tak, ako má byť. Môžme začať?Čas na oslavu


Najlepšie chvíle s rodinou a priateľmi sa odohrávajú pri stole, takže ho radi obliekame, najmä cez víkendy, ako je tento. Stôl sa stáva ústredným bodom pre dlhé hodiny spoločenského stretnutia a oddychu po večeri. Oblečte to štýlovými detailmi. Majte však na pamäti, že menej je často viac.


Vytvorte jedinečné momenty


Steny by mali byť vnímané a interpretované ako prázdne plátno, ktoré nám dáva ideálnu príležitosť vyjadriť našu kreativitu a osobnosť.


Krásne svieži priestor na reaxáciu


Doplnky v odtieňoch béžovej a prírodných materiálov sú najlepšou možnosťou na vytvorenie pokojných kútov.17 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page