top of page

CELOROČNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK - VYBAVENIE, KTORÉ BUDE SLÚŽIŤ DLHÉ ROKY

Väčšina ľudí, ktorí hľadajú vybavenie do záhrady, sa zvyčajne rozhodne pre celoročný záhradný nábytok. Moderné súpravy vyrobené z materiálov so zvýšenou odolnosťou nevyžadujú pravidelnú impregnáciu, môžu prečkať zimu vonku a zachovávajú si perfektnú kondíciu aj bez obnovovania farby. Ktoré modely splnia očakávania milovníkov spoľahlivých riešení? Predstavujeme vám niekoľko návrhov z ponuky bamboo.sk!


UOVO - dizajnový celoročný záhradný nábytokPrvé miesto na našom zozname patrí UOVU - dizajnovej hojdačke z umelého ratanu. Hojdacie kreslo UOVO je naším absolútnym bestsellerom. Celoročná závesná hojdačka UOVO nie je len pohodlným kúskom, ktorý vám spríjemní teplé letné dni, ale je aj jedinečnou dekoráciou, ktorá dodá vášmu vonkajšiemu priestoru nádych luxusu. Tieto hojdacie kreslá navyše nezaberajú veľa miesta, takže sú výborným riešením pre menšie terasy či balkóny.


UOVO môže bez najmenších problémov prečkať celú zimu na doskách našej terasy. Za svoju výnimočnú odolnosť voči vonkajším vplyvom vďačí materiálu, z ktorého je vyrobené - umelému ratanu. Nábytok z tohto materiálu sa už niekoľko rokov teší neutíchajúcej popularite. A niet sa čomu diviť! Syntetický výplet je dokonalým spojením teplého prírodného povrchu a jedinečnej odolnosti. Celoročný záhradný nábytok z umelého ratanu je odolný voči mechanickému poškodeniu a vonkajším vplyvom. Garantujeme vám, že dokonalý stav kresiel či stolov sa nezmení ani po jeseni a zime strávenej na vonkajšej terase. Výplet z tohto umelého materiálu nepoškodí voda, UV žiarenie ani vysoké či nízke teploty. Umelé „prútie“ tvoria pevné a neporézne vlákna, ktoré neabsorbujú vodu ani nečistoty. Vďaka tomu nie je jeho udržiavanie v perfektnej čistote (dokonca i biele modely) vôbec náročné.


MILANO - celoročný záhradný nábytok pre milovníkov odpočinku


Ďalší návrh z ponuky značky Oltre poteší všetkých, ktorí snívajú o tom, že svoju terasu premenia na očarujúcu obývačku na čerstvom vzduchu. Celoročný záhradný nábytok zo série MILANO sa takmer nelíši od luxusných pohoviek, s ktorými sme sa doteraz stretávali len v najmodernejších obývačkách. Vďaka vysokokvalitným materiálom sa podarilo preniesť všetok komfort z obývacej izby do exteriéru.

Elegantné minimalistické pohovky MILANO dokonale zodpovedajú súčasným trendom. Dizajnový celoročný nábytok do záhrady vám poskytne doslova kráľovské podmienky na oddych v objatí upokojujúcej zelene. Nábytok z dielne dizajnérov značky Oltre je navrhnutý tak, aby slúžil vám, vašej rodine i hosťom hneď niekoľkými spôsobmi. Konštrukcia nábytku sa skladá z ľahkých modulov, ktoré je možné zostavovať do najrôznejších tvarov. Stačí len pár rýchlych pohybov a viacmiestna rohová pohovka sa v okamihu zmení na záhradné ležadlo ideálne na popoludňajšieho „šlofíka“.

Konštrukciu z umelého ratanu dopĺňajú výrazné vankúše z prispôsobivej čalúnnickej peny s vysokou hustotou. Záhradné sedenie chránia poťahy z polyestru impregnovaného teflónom. Táto ochranná vrstva chráni vlákna vankúšov pred špinou a vodou. Nábytok tak môžete pohodlne používať aj počas vlhkejších dní.


FILIP II + AMANDA - celoročná konferenčná súprava do záhrady


Hľadáte zariadenie na balkón alebo menšiu terasu? Celoročný záhradný nábytok FILIP II + AMANDA bude trefou do čierneho! Súprava pozostáva z okrúhleho záhradného konferenčného stolíka a štyroch kresiel AMANDA. Už viac nemusíte na jeseň hľadať miesto v preplnenej pivnici či garáži - súprava môže prečkať zimu vonku.


TOLEDO - praktický celoročný nábytok do záhrady


Stretnutia s blízkymi pri chutných jedlách priamo z grilu, rodinné raňajky na terase počas voľných víkendov a večery pri spoločenských hrách... Presne takto vyzerajú dokonalé letné dni. S celoročným záhradným nábytkom zo série TOLEDO vytvoríte vo vašej záhrade ideálne podmienky na trávenie času s rodinou.

Súpravu z ponuky spoločnosti Zumm tvorí masívny stôl s rozkladacou doskou a osem pohodlných kresiel. Nábytok je vyrobený z hliníka ošetreného práškovou farbou. Vysokokvalitný kov ukáže svoje prednosti najmä v náročnom vonkajšom prostredí. Hliník ošetrený práškovou farbou je ľahký, no odolný voči poškodeniu a neustále sa meniacim poveternostným podmienkam. Jedálenskú súpravu môžete používať po celý rok bez ohľadu na aktuálne počasie. Kontakt s vlhkosťou nespôsobí vznik hrdzavých škvŕn ani olupovanie farby. Hliníkový nábytok sa ľahko udržiava a nevyžaduje žiadnu starostlivosť.


Celoročný záhradný nábytok a doplnky - vytvorte si krásnu záhradu, ktorú budete využívať po celý rok!V bamboo.sk sa o záhrady staráme naozaj komplexne. V našej širokej ponuke nenájdete len celoročný záhradný nábytok, ale aj prvky, vďaka ktorým bude vaša terasa funkčná a atraktívna zároveň. Všetkým, ktorí si chcú predĺžiť sezónu záhradného leňošenia, odporúčame pergoly MARANZA a PERARA - vysokokvalitné moderné prístrešky vyrobené z kovu. Kovový altánok je konštrukcia, ktorú budete využívať po celý rok. Jej strecha je vyrobená z lamiel, teda plochých hliníkových líšt, ktoré môžete nastaviť pomocou jednoduchého manuálneho systému. Mechanizmus ich polohovania možno prirovnať k žalúziám. Nastavením sklonu lamiel môžete regulovať množstvo slnečných lúčov, ktoré prenikajú na vašu terasu. Sklopené lamely vytvárajú kompaktnú vodotesnú strechu.


Štýl vašej terasy nádherne doplnia exkluzívne záhradné krby, plynové ohrievače šíriace príjemné teplo, mrazuvzdorné kvetináče s krásnymi kvetmi či romantické osvetlenie, napríklad solárne lampy.

209 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page