top of page

Ako si udržať svoje nádherné letné opálenie

Mať nádherné letné opálenie je fantastické. Určite súhlasíte, že? Problém však je, že toto sexi letné opálenie rýchlo vyprchá, ak svoje telo nevystavujete často slnečnému žiareniu

. Tu je niekoľko rád, ako si udržať svoje nádherné letné opálenie dlhšie.


# 1: Pripravte sa vopred

Máte pravdu, ak si chcete udržať svoje nádherné opálenie dlhšie, musíte sa na to začať pripravovať ešte skôr, ako sa začnete opaľovať. Kľúčom k úspechu je zvlhčenie a píling. Zvlhčovacie bude udržiavať pokožku hydratovanú počas pobytu na slnku. Peeling odstráni z pokožky odumreté bunky a nečistoty a pripraví ju na rovnomerné a dlhšie trvajúce opálenie.


# 2: Hydratujte svoju pokožku priamo a nepriamo

Priama hydratácia funguje najlepšie s prémiovými kozmetickými výrobkami, ktoré vyživujú vašu pokožku. Nemali by ste však zabúdať ani na hydratáciu pokožky vo vnútri pitím dostatočného množstva tekutín. Správne hydratovaná pokožka si udrží svoje úžasné opálenie dlhšie.


# 3: Vyvarujte sa horúcim sprchám

Veľmi horúca voda môže pokožku poškodiť a vysušiť. To všetko bude pôsobiť proti vášmu opáleniu. Počas leta nechajte svoje sprchy príjemne chladné a cez zimu príjemne teplé.


# 4: Užívajte si slnko zodpovedne

Príliš veľa slnka môže predstavovať nebezpečenstvo pre vaše zdravie - to už viete. Príliš veľa slnka však môže za určitých okolností poškodiť aj vaše opálenie. Znie to divne, vieme, ale je to určite pravda. Ak slnko vašu pokožku príliš spaľuje, začne sa šúpať a ničí to vaše krásne opálenie.


# 5: Pridajte nejaké umelé opálenie

Vaše prirodzené opálenie začne slabnúť, akonáhle skončí leto. Toto je skutočnosť. Môžete si ho však nechať po celý rok, ak svojej pokožke pravidelne pridávate umelé opálenie, pomocou samoopaľovacích pien. BYROKKO ponúka skvelé riešenia pre prirodzene vyzerajúce falošné opálenie. Skontroluj ich.

88 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page