top of page

AKO NÁJSŤ PERFEKTNÝ MODERNÝ STÔL NA TERASU

Vo filme Pred polnocou je scéna s vonkajším stolovaním – ak ste ju videli, poznáte ju. Je nádherný letný večer.


Skupina priateľov, starých aj nových, sa zhromaždila pri stole a vychutnávala si jedlo a rozhovor. Áno, sú vo vile v Grécku, ale o to nejde. Scéna funguje tak dobre, pretože pocit, ktorý vyvoláva, je dôverne známy. Atmosféra, čerstvý vzduch, chutné jedlo, dobrá spoločnosť – zbierka momentov, ktoré nikdy nechcete aby skoncili.


CENTRUM VAŠEJ TERASY TVORÍ STÔL


Nemôžeme vás poslať do Grécka (prepáčte), ale vieme niečo o atmosfére. Nalaďte si na terase náš výber nádherných stolov, stoličiek, záhradného nábytku.. Dostupné v širokom spektre materiálov a veľkostí, preskúmajte nižšie a nájdite tú správnu kombináciu, ktorá premení váš vonkajší priestor na oázu pokoja pod holým nebom.


TEAKOVÝ STÔL


Slávny nábytok v interiéri aj exteriéri je teakový nábytok nielen zbožňovaný pre svoju krásu, ale má aj dobrú povesť ako najodolnejšie drevo. Jeho prírodné oleje poskytujú ochranu pred živlami a škodcami.Zatiaľ čo interiérový teak má silné spojenie s modernou, exteriérový teak má oveľa viac oddanosti štýlu, pretože sa zvyčajne neošetruje moridlom alebo leskom. Ako masívny teak a krásne vyrobený záhradný jedálenský stôl. Veľký a otvorený, pôsobí silne a vyžaruje teplo, ktoré vás núti zhromaždiť sa okolo neho so siedmimi vašimi najbližšími priateľmi na rozhovor a cinkanie pohárov.


ZÁHRADNÝ STÔL Z AKÁCIE


Podobne ako teak, aj akácia je dlhotrvajúce tvrdé drevo. Akácia je známa tým, že poskytuje veľkú hodnotu a jej vlnité drevo ponúka o niečo drsnejšiu estetiku. Mohutný priemyselný dizajn jedálenského stola je dobrou voľbou. Vďaka robustnosti je tento kus praktický na dvor, ale našu pozornosť upútajú čisté línie Vyberte si veľkosť, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu priestoru a spoločenskému životu.EUKALYPTUS


Ďalším odolným a poveternostným vplyvom odolným tvrdým drevom je eukalyptus, ktorý má certifikát FSC a pestuje sa trvalo udržateľným spôsobom. Jedálenský stôl je modernou múzou tohoto storočia. Vyrobené výhradne z masívneho eukalyptu, jeho skosené nohy dodávajú každému rohu obloženého vrchu jedinečný zaoblený detail. Cíťte sa luxusne (ale uvoľnene), keď budete hodovať vonku so svojou rodinou. stôl SIMI vám dopraje dokonalé pohodlie.KOVOVÝ ZÁHRADNÝ STÔL


Milujeme uhladenosť kovového stola a kontrast, ktorý dokáže krásne kontrastovať s prirodzenejším priestorom. Sivý hliníkový stôl s práškovým nástrekom má jednoduchý, ale lákavý dizajn. Rozšírte pozvanie o hladké, samoukladacie panely, ktoré pridávajú viac miesta, takže z každej večere sa môže ľahko stať párty.


Hľadáte niečo ultramoderné a elegantné? Rialto s práškovým nástrekom má rám z hliníka odolný voči poveternostným vplyvom a pozinkovaný vrch.STAROSTLIVOSŤ O VÁŠ TERASOVÝ STÔL


Vonkajší terasový nábytok je odolný, ale potrebuje pomoc, aby odolal počasiu. Utrite všetky rozliate látky, aby ste ho ochránili pred škvrnami, ale vyhnite sa tlakovému umývaniu akéhokoľvek vonkajšieho dielu.


Ak mimo sezóny uložte všetok svoj terasový nábytok do interiéru, vydrží vám čo najdlhšie. Je to najlepší spôsob, ako si zabezpečiť svoje vlastné momenty pred polnocou na mnohé roky, ktoré ešte len prídu.

52 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page