top of page

7-miestny záhradný nábytok - pohodlné a štýlové zostavy na veľkú terasu

Pýtate sa, ktorý 7-miestny záhradný nábytok bude na vašej novej terase vyzerať najlepšie? Nemohli ste nájsť lepšiu! Pre ľudí, ktorí hľadajú inšpiráciu na vytvorenie štýlového, funkčného vonkajšieho priestoru na voľný čas, sme pripravili krátky prehľad najzaujímavejších modelov. Pozrite si naše návrhy a nájdite si model pre seba!Dizajnéri vytvárajúci vonkajšie priestory čoraz odvážnejšie čerpajú inšpiráciu z elegantných interiérov. V módnych záhradách nenájdete nepohodlné lavičky, drevené stoličky a provizórne skladacie ležadlá. Ich miesto zaberajú luxusné salóniky, ktoré vám umožnia relaxovať a zrelaxovať ako vo vkusnej obývačke. K aktuálnym trendom patrí záhradný nábytok z rady MILANO - unikátne zostavy, vďaka ktorým premeníte aj trochu nudnú terasu na exkluzívny salónik.7-miestny záhradný nábytok ponúkaný značkou Oltre je dostupný v mnohých variantoch. Roh je srdcom každej sady. Minimalistická pohovka s mäkkými, vysokými vankúšmi kombinuje všetko, čo môžete očakávať od outdoorového vybavenia: pôsobivý dizajn, pohodlie pri používaní a odolnosť. Hlavným stavebným materiálom tejto série nábytku je polyratan - syntetický materiál s teplým, prírodným povrchom.

Umelý ratan vykazuje vynikajúcu odolnosť voči vonkajším faktorom, ako je vlhkosť, UV žiarenie a extrémne teploty. Tkaný rám je doplnený penovými vankúšmi s vysokou hustotou. Pena je pokrytá teflónom impregnovaným polyesterovým poťahom.

Vďaka dodatočnej, hydrofóbnej vrstve na tkanine nevznikajú nevzhľadné škvrny a odstránenie škvŕn nie je náročné. Dôležité je, že pri kúpe jedného kusu nábytku získate univerzálne vybavenie, ktoré využijete na mnoho spôsobov. Sedačka MILANO poskytne miesto na sedenie na záhrade, zaručí optimálne podmienky na poobedný spánok a nahradí solárium ... Každý kút v tejto sérii pozostáva z mobilných, ľahkých prvkov, ktoré je možné navzájom kombinovať v ľubovoľnej konfigurácii. Na úplnú zmenu tvaru nábytku stačí pár rýchlych pohybov.Drevený terasový nábytok z rady PORTOFINO splní očakávania tých najnáročnejších milovníkov relaxu v súkromí ich záhrady. 7-miestny záhradný nábytok prezentovaný v katalógu značky Zumm je prepracovaný do najmenšieho detailu. Nízka elegantná konštrukcia vybavená mäkkými, pružnými vankúšmi bude rozmaznávať telo a upokojovať zmysly. Verte nám: relax v spoločnosti pohovky PORTOFINO vám poskytne potešenie, aké ste ešte nezažili. Na výrobu 7-miestneho záhradného nábytku PORTOFINO boli použité len tie najkvalitnejšie materiály: exotické teakové drevo, práškovo lakovaný hliník, rýchloschnúca špongia a odolná Sunproof látka. Prvotriedny materiál je novinkou na trhu. Ekologická tkanina odolná voči vode a UV žiareniu bola ocenená mnohými certifikátmi, ktoré potvrdzujú jej vynikajúce vlastnosti a nekompromisnú kvalitu.Univerzálny 7-miestny záhradný nábytok: zostavy GRADO


Podstatou leta sú pre vás stretnutia s blízkymi pri spoločnom stole? Milujete organizovanie večierkov, na ktorých podávate chutné grilované jedlá? Veľký terasový set z rady GRADO sa vám bude páčiť! Už si nemusíte vyberať medzi pohovkou a jedálenskou súpravou. Výberom 7-miestneho záhradného nábytku z rady GRADO získate obe možnosti. Zostavy v tejto sérii pozostávajú zo stola, pohovky, dvoch kresiel a lavice s mäkkým sedákom. Nábytok GRADO vďaka svojej ľahkej, jednoduchej forme nepreťažuje usporiadanie. Štýlové, minimalistické súpravy sú dostupné v troch farbách: sivá, antracitová a biela.ARONA - prepracovaný dizajn v záhradnej edícii


Vkusný, pohodlný, exkluzívny… 7-miestny záhradný nábytok z rady ARONA je jedinečná ponuka. Sedacie súpravy, udržiavané v chladnej šedej, vytvoria atmosféru najlepších letovísk vo vašej záhrade. Nemusíte odchádzať za trochou luxusu. Všetko, čo potrebujete na regeneráciu tela a mysle, máte na dosah ruky.

32 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page