top of page

6 tipov na opaľovanie, ak máte bledú pleť

Updated: Jan 31, 2023

Bledá pokožka môže byť rovnako krásna ako tmavá opálená pokožka. Ale ak chcete ísť tmavšie s bledou pokožkou, mohla by to byť výzva. Bledá pokožka je oveľa citlivejšia a na to, aby bola tmavšia, vyžaduje oveľa viac slnečného žiarenia. Ako sa opaľovať, ak ste bledá?


# 1: Vždy používajte ochranu pred slnkom

Tento trik je jednoduchý. Vždy, keď ste na dlhší čas vystavení slnku, používajte vysoko kvalitnú ochranu pred slnkom. Nezabudnite si pri opaľovaní pravidelne nanášať krém na opaľovanie. Tak predídete spáleniu.


# 2: Choď na to pomaly

S bledou pokožkou nemôžete ležať celé hodiny pod horúcim letným slnkom, pretože to je bezpečný a zaručený spôsob, ako sa spáliť. Začnite pomaly. Vystavte svoje telo slnečným lúčom na niekoľko minút, potom postupne zvyšujte čas strávený na slnku.


# 3: Starajte sa o svoju pokožku

Neznamená to iba použitie správnej slnečnej ochrany. Musíte tiež pripraviť svoju pokožku na slnko - a vyživovať ju, ak je vystavená slnku. Ten posledný je vánok s krémom BYROKKO’s After Sun a chladiacim gélom Aloe Vera.


# 4: Odpočinok

Opaľovanie sa nevyžaduje bez neustáleho slnečného žiarenia. Opaľovanie pokračuje niekoľko hodín potom, čo bola vaša pokožka vystavená slnku. Odpočinok mu tiež dá príležitosť získať späť vlhkosť a živiny potrebné na udržanie zdravia.


# 5: Použite spávne slnko

Najsilnejšie je zvyčajne slnko medzi 11. a 16. hodinou. Nemali by ste však bledú pokožku vystavovať slnku, keď je najsilnejšie. Na opálení pracujte ráno a neskoro popoludní, keď je slnko miernejšie.


# 6: Než sa opaľujete, trochu sa opáľte

Čo? Žiadna chyba. Pri bledej pokožke je časté nadmerné vystavenie slnku. Prečo sa teda neopálite skôr, ako sa skutočne začnete opaľovať? S výrobkami BYROKKO na zvýšenie opálenia a výrobkami na umelé opálenie môžete začať s opálením skôr. Vyskúšajte ich.

230 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page