top of page

Záhradný jedálenský nábytok – vychutnajte si chuť leta!

Väčšina ľudí, ktorí hľadajú univerzálne a funkčné vonkajšie vybavenie, si vyberá záhradný jedálenský nábytok. Starostlivo upravený priestor okolo domu vám umožní užiť si leto presne tak, ako ho máte radi – v spoločnosti svojich najbližších. Aká súprava sa ukáže ako praktická, pohodlná a efektívna? Prezrite si najzaujímavejšie súpravy dostupné v salónoch Garden Space a vytvorte si krásny vonkajší jedálenský kút.OVIEDO - moderný záhradný jedálenský nábytok


Prvé miesto v rebríčku najzaujímavejších zostáv patrí zostave OVIEDO. Záhradný jedálenský nábytok značky Zumm dokonale doladí atmosféru záhrady navrhnutej podľa najnovších trendov. Tlmené farby, jednoduché tvary a surový povrch budú ladiť s usporiadanou, elegantnou kompozíciou.


Zostavy OVIEDO pozostávajú zo stola a šiestich stoličiek ALICANTE. Hlavným stavebným materiálom nábytku je hliník - ľahký a zároveň pevný kov s vysokou odolnosťou proti vlhkosti, UV žiareniu a teplotným extrémom. Stoličky s efektne predĺženým operadlom sú vybavené sedákmi z inovatívneho materiálu (sieťovina) Textilene. Materiál je opletený modernou technikou polyetylénového vlákna. Doska stola je zasa pokrytá tabuľou z tvrdeného skla, ktorá dodáva celku eleganciu.

Záhradný nábytok OVIEDO je dostupný v troch farebných variantoch – biela, sivá a antracitová. Okrem klasickej verzie sú v predaji súpravy OVIEDO s jemnými teakovými dekormi.


SIMI 180 - dizajnový záhradný jedálenský nábytok


Pútavý, originálny, precízne spracovaný... Okrem záhradného nábytku z rady SIMI 180 ho nemožno ľahostajne obísť! Súprava poteší každého trendsettera, ktorý hľadá originálne riešenia.


Záhradný nábytok pre 6 osôb je dokonalou kombináciou funkčnosti a originálneho dizajnu. Srdcom zostavy je 180 cm dlhý stôl. Jeho rám je vyrobený z práškovo lakovaného hliníka, zatiaľ čo vrchná časť - eukalyptus. Exotická surovina s teplým povrchom vytvára harmonické, aj keď nie očividné duo s chladným kovom. Stôl je doplnený šiestimi stoličkami ELOS. Na ich výrobu bol použitý nezvyčajný materiál, presnejšie - propylénové lano. Sedák so šnúrkou dodáva dizajnu nádych extravagancie. Funkčnosť ide v tomto prípade ruka v ruke s nevšedným dizajnom. Garantujeme, že odpočinok na stoličke ELOS bude zdrojom blaženého potešenia.Ceníte si viac voľné kompozície, v ktorých hrá prvé husle samotná matka príroda, ako cool minimalizmus? Chceli by ste svoj domov obklopiť sviežou zelenou záhradou, ktorá vám prinesie spomienky na dovolenku na vidieku? S našou pomocou zrealizujete každú víziu vo svojej hlave! Všetkým milovníkom rustikálneho štýlu predstavujeme záhradný jedálenský nábytok LYON I.


Pôsobivý stôl LYON I je vyrobený z teakového dreva - materiálu, ktorý zapadá do zelenej scenérie a stáva sa jej ucelenou súčasťou. Exotický žáner si dizajnéri vybrali nie náhodou. Teak na rozdiel od európskych druhov obsahuje veľké množstvo olejnatých látok a kyseliny kremičitej. Vďaka tomuto zloženiu sú teakové záhradné stoly tvrdé, odolné voči mechanickému poškodeniu a vonkajším faktorom - mrazu, vode, UV žiareniu a dokonca aj agresívnym chemikáliám. Môžete si byť istí, že teakový stôl udržiavaný v súlade s odporúčaniami výrobcu vám bude slúžiť dlhé roky v perfektnom stave.


Ťažký, krásne farebný stôl je doplnený šiestimi stoličkami DINAN. Ľahké dizajnové stoličky sa skladajú z dvoch častí: tkaného ratanového sedadla a kovovej základne. Dôležité je, že všetok nábytok s logom Vimine je vyrobený ručne zo surovín z ekologických zdrojov – recyklácie a trvalo udržateľných plantáží.

RAPALLO 160 - polyratanový záhradný jedálenský nábytok


Polyratanové záhradné stoly, stoličky, hojdačky a pohovky dominujú našim terasám už niekoľko rokov. A niet sa čomu čudovať: súpravy zo syntetického ratanu sú ľahké, pohodlné, pevné a nevyžadujú si časovo náročnú starostlivosť ani ochranu mimo sezóny. Vďaka svojej prirodzenej povrchovej úprave a jednoduchým, elegantným tvarom sa hodia takmer do každej kompozície.

Záhradný jedálenský nábytok RAPALLO 160 je univerzálnou, spoľahlivou voľbou na terasu, balkón, altánok či zimnú záhradu. Zostava obsahuje polyratanový stôl s doskou z tvrdeného skla a šesť jednoduchých, no zároveň pohodlných stoličiek STRATO alebo TRAMONTO (s opierkami). Na výber sú tri prírodné farby – biela, piesková a sivá.

12 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page