top of page

SAMOSTATNE STOJACE ZÁHRADNÉ LAMPY - ÚČINNÉ A PRAKTICKÉ VYBAVENIE DO KAŽDEJ ZÁHRADY

Updated: Oct 11, 2022

Stojacie vysoké záhradné lampy - efektívne a praktické vybavenie do každej záhrady Starostlivo zladené záhradné lampy stojace na výšku vnesú do vašej záhrady úplne nové svetlo. Práve osvetlenie láka domácou zónou k odpočinku nielen cez deň, ale aj po zotmení. Môžete si byť istí, že jemne presvetlený priestor vám odhalí úplne novú tvár. Ako efektívne osvetliť domácu zónu? Ktoré lampy vám poskytnú požadovaný efekt? Skontrolujte!Kam sa oplatí umiestniť vysoké záhradné lampy?

V predajniach outdoorového vybavenia nájdete široký výber záhradných svietidiel rôznych prevedení. Medzi najpraktickejšie a najuniverzálnejšie zariadenia patria stojace vysoké záhradné lampy. Tieto typy svietidiel môžete umiestniť kdekoľvek a voľne s nimi pohybovať. Kde sa oplatí umiestniť záhradné lampy? Svietidlá by mali byť umiestnené pozdĺž cestičiek pretínajúcich trávnik tak, aby bol bezpečný pohyb po pozemku ponorenom v tme, pri vchode do domu a v oddychovej zóne. Fenomenálny efekt navyše získate, keď svetelnú kompozíciu obohatíte o malé svietidlá pripevnené na fasáde budovy a prvky drobnej architektúry.


Záhradné osvetlenie dobre splní svoju úlohu len vtedy, ak je odolné voči vonkajším faktorom. Z tohto dôvodu by sa mali starostlivo vyberať svietidlá, ktoré budú umiestnené v otvorených priestoroch, na balkónoch a terasách. Vonkajšie použitie svietidiel s nedostatočnou odolnosťou voči vonkajším faktorom môže mať vážne následky v podobe poruchy ohrozujúcej bezpečnosť osôb na pozemku. Okrem toho môže byť významným problémom inštalácia svietidiel, ktorých rozsah je obmedzený drôtmi. Takže, ktoré stojace vysoké záhradné lampy budú fungovať v každej módnej záhrade?


Solárne záhradné lampy stojace na výšku - lampy a stojany Suns

Kompletizáciu svietidiel sa oplatí začať listovaním v katalógu Slniečka. Rešpektovaný výrobca záhradného nábytku a doplnkov ponúka nielen záhradný nábytok, ale aj ekologické, praktické a spoľahlivé osvetľovacie zariadenia - solárne záhradné svietidlá.Efektívne, praktické, ekologické ... Solárne osvetlenie splní očakávania ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenia. Moderné svietidlá nevyžadujú pripojenie k zdroju energie. Zabudovaná LED dióda je poháňaná tým, čo je vonku hojne – slnkom. Nemusíte zapínať každú lampu sami. Vďaka senzorom súmraku sa každé zariadenie zapne presne vtedy, keď je to potrebné. Bezúdržbové svietidlá nevytvárajú žiadne náklady na údržbu a sú šetrné k životnému prostrediu a peňaženke. Keď je slnko nízko, môžete použiť alternatívny spôsob nabíjania. Každá sada je dodávaná s káblom USB-C, ktorý môžete pripojiť k elektrickej sieti a nabíjať lampu. Chcete si na terase vytvoriť romantický súmrak? Nič jednoduchšie! Solárne lampy fungujú v troch režimoch líšiacich sa intenzitou vyžarovaného svetla. Čím mäkší je prúd, tým dlhšie môže zariadenie bežať.


V rozsiahlom katalógu nájdete vysoké záhradné svietidlá, ktoré krásne vyzerajú, keď sú umiestnené priamo na trávniku alebo terasových doskách, aj menšie nižšie modely, ktoré môžete postaviť na parapet alebo stôl. Zaujímavým spôsobom, ako lampu krásne vystaviť, je zavesiť ju na stojan. Rozsiahla kolekcia zahŕňa svietidlá vyrobené z vysoko kvalitných materiálov: teakové drevo, práškovo lakovaný hliník, sklo, polypropylénové lano. Všetky stojace solárne záhradné lampy sú odolné voči vonkajším faktorom, ako je UV žiarenie, vlhkosť a extrémne teploty.


Ratanové záhradné lampy stojace vysoko - vytvorte romantickú auru!

Ratanové záhradné svietidlá ponúkané značkou Vimine potešia všetkých estétov, ktorí chcú zdôrazniť prirodzenosť záhradnej kompozície. Vysoké záhradné svietidlá v podobe zapletaných lampášov jemne osvetlia priestor a samy o sebe budú pôsobivou dekoráciou.Prelamované, zložito tkané lampáše sú vybavené sklenenou vložkou, v ktorej je umiestnená sviečka. Voľný cop netlmí svetlo, ktoré sa jemne šíri po celej terase. V rozsiahlej kolekcii nájdete lampáše v mnohých tvaroch a veľkostiach. Každý z navrhovaných modelov je ručne tkaný zo suroviny získanej z ekologických zdrojov, presnejšie z plantáží trvalo udržateľného rozvoja v Indonézii. Ratanové lampáše kúpite v dvoch farebných variantoch: v prírodnom odtieni ratanu a bielej so stieranou štruktúrou.

26 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page