top of page

POHODLNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK — ODDYCHOVÁ ZÓNA U VÁS DOMA

To jediné, čo potrebujete na dokonalý oddych a načerpanie nových síl, je chvíľa voľného času, pekné počasie a pohodlný záhradný nábytok! Moderné zariadenie uprostred vášho zelenej oázy pokoja vám poskytne pohodlie, o akom ste doteraz v záhrade ani nesnívali. Myslíme aj na tých, ktorí hľadajú inšpirácie na vytvorenie moderného oddychového priestoru, a práve preto sme pre vás pripravili zoznam najzaujímavejších modelov z ponúk spoločností Oltre, Zumm, Vimine a Suns — lídrov vo výrobe luxusného záhradného nábytku. Prezrite si naše návrhy a vytvorte si záhradu vašich snov!NARDO — elegantný a pohodlný záhradný nábytok


Prvé miesto v našom zozname pohodlného záhradného nábytku patrí sedacej súprave NARDO — vkusnému luxusnému nábytku, ktorý splní aj tie najvyššie očakávania.

S pohodlným záhradným nábytkom NARDO poľahky zariadite modernú terasu, ktorá sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho domova. Štýlová rohová pohovka značky Suns dokonale zodpovedá najnovším trendom v záhradnom i interiérovom dizajne. Záhradný architekti čerpajú pri svojej práci inšpirácie i v obývacích izbách. Terasa tak už nie je len oddeleným priestorom na čerstvom vzduchu, ale stala sa plnohodnotnou súčasťou interiéru domu. Vďaka veľkoformátovým sklám, exkluzívnemu nábytku, vysokokvalitným materiálom a farbám, ktoré ladia s dizajnom interiéru, sa hranice medzi týmito dvoma zónami takmer úplne stierajú. Prírodné akcenty prenikajú dovnútra a elegancia začína prevládať nad doteraz neskrotnou prírodou.


Sedacia súprava NARDO sa vyznačuje najmä svojim jedinečným dizajnovým tvarom. Jej nízka konštrukcia vybavená mäkkými, no hrubými vankúšmi rozmazná všetky vaše svaly a zabezpečí dokonalé podmienky na relax. Pohovka NARDO je dostupná v niekoľkých variantoch, ktoré sa líšia farbou a veľkosťou. Každý model sa skladá z dvoch častí, ktoré môžete zložiť alebo rozložiť. Tento zaujímavý kúsok je vyrobený prevažne z hliníka — kovu, ktorý je vynikajúcim spojením jemného vzhľadu, ľahkosti a absolútnej odolnosti voči mechanickému poškodeniu a neustálym zmenám počasia. Chladný hliníkový rám v tmavej antracitovej alebo bielej farbe je členený pomocou vložiek z teakového dreva. Tento prírodný materiál nádherne dotvára dizajn nábytku, ale je aj odolný. Vďaka vysokému obsahu kyseliny kremičitej a prírodných olejov je teakové drevo tvrdé a odolné voči UV žiareniu, vode, mrazu, teplu a dokonca aj voči agresívnym chemikáliám. Spoločníkom každej pohovky je nízky konferenčný stolík s drevenou doskou.


Pohodlný terasový nábytok MILANO — jedna pohovka, tisíce možností


Záhradný nábytok z umelého ratanu zo série MILANO je skvelým spojením modernej jednoduchosti s prirodzenosťou typickou pre súpravy z prírodného ratanu. Štýlové minimalistické pohovky MILANO boli navrhnuté tak, aby v záhrade mohli slúžiť v mnohých ohľadoch. Každá pohovka MILANO sa skladá z mobilných častí alebo tzv. modulov. Jednotlivé moduly môžete navzájom ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si tak nábytok podľa svojich aktuálnych potrieb a predstáv. Stačí zopár rýchlych pohybov a široká rohová pohovka sa v okamihu zmení na exkluzívne dvojmiestne ležadlo. Pohodlný záhradný nábytok sa ideálne hodí na stretnutia s priateľmi, ale aj opaľovanie. Súpravy MILANO si môžete kúpiť v mnohých variantoch. Niektoré pohovky dodávame s nízkym konferenčným stolíkom, zatiaľ čo iné súpravy obsahujú vyšší stolík a sadu taburetiek.

Pri menovaní výhod pohodlného záhradného nábytku MILANO by sme nemali vynechať ani jeho pevnosť. Syntetický ratan, z ktorého je vyrobená konštrukcia nábytku, je odolný voči mechanickému poškodeniu a vonkajším vplyvom. Umelý ratan je okrem toho i šetrný k prírode a mimo sezóny nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť či ochranu. Po mimoriadne dlhom používaní môže dostať šancu na nový život v procese recyklácie.

Rám z umelého ratanu dopĺňajú mäkké vankúše z čalúnnickej peny s poťahmi z teflónom impregnovaného polyestru. Ochranná teflónová vrstva vytvára na látke vodeodolnú bariéru, ktorá chráni vankúš pred nečistotami a vodou. Záhradné sedenie si zachováva svoj dokonalý tvar aj napriek každodennému používaniu a pôsobeniu rozmarného počasia.


BELLA — pohodlný záhradný nábytok na menší balkón i terasu


Chceli by ste, aby bol váš malý balkón o čosi zaujímavejší? Hľadáte neobyčajný akcent, ktorý by oživí moderne zariadený priestor na čerstvom vzduchu? Vaše očakávania splní štýlová hojdačka pre jednu osobu BELLA vyrobená z umelého ratanu.

Záhradné „vajíčko“ zo série BELLA spoznáte podľa jeho voľného výpletu. Priestranné sedadlo vám poskytne vynikajúce podmienky na odpočinok. Hlboké kreslo, mäkučký vankúš, pohojdávanie sa v osviežujúcom vánku a lúče slnka dopadajúce na tvár... Viete si predstaviť lepší oddych po náročnom dni?

Pohodlný pletený záhradný nábytok BELLA sa naozaj jednoducho kombinuje s ďalším nábytkom a doplnkami z rovnakého materiálu, teda umelého ratanu. Nábytok je dostupný v troch farbách (biela, sivá a hnedá), takže poľahky nájdete model, ktorý sa hodí k vášmu vonkajšiemu zariadeniu. BELLU môžete zavesiť dvoma spôsobmi: priamo na hák pripevnený k streche alebo na stabilný stojan z kovu ošetreného práškovou farbou.Pohodlný záhradný nábytok CANNES — závan exotiky


Pohodlný záhradný nábytok CANNES bol navrhnutý pre prírodné záhrady plné košatých, bujne rastúcich kvetov a stromov. Tento pohodlný záhradný nábytok je vyrobený z ratanu — exotického materiálu, ktorý pochádza z ohybných kmeňov ratanových paliem. Nízka pohovka a kreslá s elegantnými líniami dokonale kopírujú krivky tela a poskytnú vaším svalom vytúžené uvoľnenie. Súprava je dostupná v dvoch farebných verziách — v odtieni prírodného ratanu a v pranej bielej.


Dizajn nábytku CANNES jasne odkazuje na koloniálny štýl, ktorý je zmesou zručnosti starých afrických a ázijských kmeňov s eleganciou viktoriánskeho Anglicka. Kombináciou týchto dvoch motívov vznikol funkčný a dekoratívny nábytok, ktorý vám bude pripomínať spomienky na exotickú dovolenku. Všetky modely z kolekcie CANNES sú vyrobené ručne z ratanu z ekologicky udržateľných plantáží. Vďaka remeselnému spracovaniu, originálnemu dizajnu a použitiu vysokokvalitných surovín je každý kúsok s logom značky Vimine naozaj jedinečný.


TOLEDO-LEON — pohodlný záhradný jedálenský nábytok


Radi si užívate leto v spoločnosti svojich najbližších? V takom prípade vás určite zaujme pohodlný záhradný nábytok TOLEDO-LEON! Súprava značky Zumm sa skladá z rozkladacieho stola a moderných záhradných stoličiek. Dizajnové kovové stoličky sú vyrobené z hliníka ošetreného práškovou farbou. Vyznačujú sa najmä svojím jedinečným tvarom, ktorý dokonale zodpovedá najnovším trendom v moderných záhradách. Kovové stoličky zdobia vložky z teakového dreva. Tento jemný akcent narúša ich studenú štruktúru a dodáva jej zaujímavý charakter.

Výhodou nábytku z tejto série je rozkladacia stolová doska. Po rozložení meria stôl až 240 cm. Môžete si byť istí, že za dlhú dosku stola sa zmestí i väčšia skupina priateľov, ktorí sa zastavia na sobotnú grilovačku.


Ležadlo TERME — pohodlný záhradný nábytok do vášho domáceho wellness centra


Nájde sa niekto, kto nemiluje leňošenie v objatí nádhernej zelene? Pohodlný záhradný nábytok zo série TERME bol navrhnutý tak, aby vám spríjemnil letné chvíle.

Polohovateľný rám sa dokonale prispôsobí tvarom vášho tela a pomôže vám vychutnať si chvíle drahocenného oddychu. Ľahká prenosná pohovka je vyrobená z vysokokvalitných materiálov: hliníka ošetreného práškovou farbou a pružnej tkaniny Textiline, ktorá sa nedeformuje pod váhou tela a prispôsobuje sa jeho tvarom. Ležadlo je rozšírené o pohodlný vankúš, na ktorý si môžete ľahnúť hneď po tom, ako vyjdete z bazéna — látka totiž schne prekvapivo rýchlo!

Ležadlá TERME neocenia len milovníci opaľovania na vlastnej terase, ale aj majitelia hotelov a wellness centier. Štýlové, no zároveň decentné ležadlá TERME poskytujú dokonalé podmienky na oddych a dodávajú záhrade nádych elegancie a luxusu.

152 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page