top of page

Najlepšie produkty, ktoré môžete vyskúšať, ak chcete šťavnaté a plné pery

Po rokoch suchých, nepriehľadných tekutých rúžov, vďaka ktorým sme po niekoľkých hodinách vyzerali ako mŕtvola, nie je žiadnym tajomstvom, že to, čo sa v produktoch na pery považuje za najhorúcejšie, urobilo 180 stupňový obrat. Preč sú dni slova “ matný“ je najvyhľadávanejším produktom na pery a namiesto toho ich nahradili hydratačné, šťavnaté produkty.Nie je nič také, ako šmrnc, ktorý vyzerá hydratovane, orosený a pokrytý leskom, ktorý zachytáva celkovo čistý a nenáročný vzhľad krásy, ktorý sa každý snaží dosiahnuť za posledných pár mesiacov. Mať pery, ktoré vám prinášajú komplimenty, si nevyžaduje nevyhnutne cestu k dermtológovi – stačí mať niekoľko produktov, na ktoré sa môžete obrátiť, aby boli tie vaše čo najplnšie a šťavnaté.


Vďaka týmto osvedčeným produktom sa vaše popraskané pery stanú minulosťou a vďaka nim budú vaše pery plné a hydratované.


Prinášam pre vás výber produktov:Ak chcete šťavnaté, zvlhčené pery s nádychom farby, tento produkt bude vaším novým svätým grálom. Je to hydratačný, topiaci sa, lesklý balzam, ktorý zanecháva pery s vysokým leskom a kyprým povrchom. Obsahuje bohatú škálu odtieňov (oproti pôvodnej línii balzamov), odtiene sú navrhnuté tak, aby si vybrali ženy aj muži, bez ohľadu na tón pleti. Balzam je tiež obohatený o tzv. Reviver technológiu, ktorá individuálne reaguje na pH perí tak, aby na mieru odhalila dokonale prirodzenú farbu perí a jemný lesk.


Nájsť nelepivý lesk bývalo takmer nemožné, ale už nie. Tento olej na pery sa dodáva v zanecháva pery hebké a jemné, dodáva perám ľahkú hydratáciu a úplne nelepivý lesk. Hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje, dodáva efekt plnších pier. Špeciálna starostlivosť o pery Renovality Original Series zaistí, že budú vaše pery ešte krajšie.

Už žiadne suché alebo popraskané pery – ultra výživný hydratačný balzam na pery Nuxe Rêve de Miel ošetruje vašu pleť regeneračnou silou prírody. Vďaka obsahu účinných ingrediencií, ako sú prírodné oleje, med alebo propolis, dodáva perám intenzívnu výživu a hydratáciu. Tento poklad prírodnej kozmetiky Nuxe je vďaka svojej topiacej sa textúre a krásnej jemnej vôni grapefruitu must-have produkt, ktorý vám zaistí vláčne a zdravo vyzerajúce pery aj za extrémne nepriaznivých podmienok..Ak hľadáte kúru, vďaka ktorej budú vaše pery dlho plné, už nehľadajte. Toto nočné vyhladenie pier podporuje prirodzenú produkciu kolagénu a využíva kyselinu hyalurónovú, takže sa prebúdzate s perami, ktoré vyzerajú väčšie (a zostanú také pri ďalšom používaní). Aj vaše pery si zaslúžia špeciálnu starostlivosť. Maska na pery PMD Beauty Hydrakiss im dodá potrebnú hydratáciu a zanechá ich prirodzene krásne.


Revolution Skincare Hyaluronic Acid - hydratačná maska na peryŽijeme vo svete, kde ošetrenie pier nie je vyhradené výlučne na domáce použitie. Nasadiť si svoju obľúbenú masku a vyraziť z domu môže vyzerať rovnako dobre ako lesk, no s ďalšími výhodami. Podčiarknite krásu svojho úsmevu a dodajte perám výživu a hydratáciu už za 15 minút. Gélová maska Revolution Skincare Hyaluronic Acid napustená kyselinou hyalurónovou vám to umožní. Vďaka glycerínu a výťažkom z morských rias a granátového jablka ošetruje pery, zvyšuje ich pružnosť a zároveň ich zanecháva hebké a jemné.184 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page