top of page

Balkónový koberec - štýlový dekoratívny akcent

Balkónový koberec je nenápadným akcentom, ktorý dokáže úplne zmeniť aranžmán. Chýba vášmu balkónu šmrnc? Nebaví ťa byť pri tom? Potom je najvyšší čas na zmenu! Koniec jari je poslednou výzvou, aby ste sa postarali o svoje okolie a pripravili sa na plnú sezónu. Čo môžete urobiť, aby ste úplne premenili svoj balkón? Pozrite si naše návrhy a pocítite impulz na zmenu!


Koberec na balkón - oplatí sa to?


Moderné záhrady sú plné nábytku a doplnkov, ktoré sa donedávna spájali len s uzavretými miestnosťami. Nekvalitný, plastový nábytok a nepohodlné lavičky sú minulosťou. V módnych priestoroch usporiadaných špecialistami vidieť jasné odkazy na estetiku salónov. Balkóny neporušujú konvencie. Rozmaznaným terasám, patiom a balkónom v posledných sezónach dominujú mäkké sedačky, modulárne kúty a štýlové doplnky, ktoré priestor zútulňujú. Jednou z populárnych noviniek, ktoré sú veľmi obľúbené, sú koberce.Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že vybaviť balkón či terasu kobercom nie je najlepší nápad, pretože zrážky, znečistenie, piesok a iné nečistoty zanesené na topánkach a textilných doplnkoch nevytvoria harmonickú dvojicu... Nič nemôže byť viac zle! Výrobcovia moderného outdoorového vybavenia dokazujú, že nemožné neexistuje! Balkónový koberec môže byť praktickým a odolným kusom nábytku. Je však dôležité vybrať si model vyrobený zo správnych materiálov.


Koberec na terasu navrhnutý zančkou SUNS sa líši od nadýchaných modelov s hustým vlasom, ktorým pokrývame podlahy v obytných miestnostiach. Značka SUNS, výrobca špecializujúci sa na výrobu kvalitného exteriérového nábytku a doplnkov, ponúka oveľa praktickejšie riešenie - koberec na balkón a terasu s plochou väzbou. Koberce pripomínajúce tkané rohože sú na jednej strane mimoriadne odolné a na druhej strane príjemné na dotyk. Vonkajší koberec s logom SUNS je vyrobený z materiálu, ktorý neabsorbuje vodu ani nečistoty. Môžete si byť istí, že látka si zachová svoje živé farby aj napriek vystaveniu UV žiareniu.


Ekologický balkónový koberec


Nie je nám ľahostajný stav životného prostredia, a preto našim zákazníkom ponúkame produkty z ekologických materiálov. Každý balkónový koberec s logom Suns je vyrobený z PET fliaš. Vďaka recyklácii a špeciálnym metódam spracovania sa materiál premieňa na mäkké, na dotyk príjemné vlákno s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu (roztrhnutie, ošúchanie a pod.) a vonkajším faktorom vrátane meniacich sa poveternostných podmienok. Materiál je dostupný v mnohých variantoch s rôznymi farbami, čo sa premieta do atraktívnosti ponuky.


Koberec na balkón: veľký význam malých vecí


balkónový koberec a balkónové vankúše


Balkónový koberec a ďalšie záhradné dekorácie zohrávajú obrovskú úlohu v procese formovania charakteru priestoru. Aj tá najjednoduchšia kompozícia vychádzajúca z klasického nábytku sa stane jedinečnou, keď ju doplníte doplnkami, ktoré odrážajú váš štýl. Balkón sa premení na odľahlý, tichý kútik relaxu, akonáhle ho obohatíte o koberček, náladové osvetlenie (lucerny alebo lampy prispôsobené na vonkajšie použitie), mäkké vankúše a koberčeky zvyšujúce komfort odpočinku, bujné rastliny v stojatých kvetináčoch a krabice viseli na balustráde. Vďaka malým akcentom bude salónik teplý a útulný. Garantujeme vám, že si svoj nový balkón zamilujete a stane sa vaším obľúbeným miestom na oddych v lete.


Balkónový koberec a nábytok Vimine - balkón v štýle boho


Boho štýl zaznamenal veľký návrat. Čoraz ochotnejšie z nej čerpáme inšpiráciu pri zariaďovaní interiérov a záhrad. Balkón nasiaknutý prirodzenosťou, založený na pestrých farbách a prírodných materiáloch, je mimoriadne vizuálne atraktívny a praktický. Boho kompozície dávajú pocit spojenia s prírodou, napomáhajú relaxácii a hodnotnému odpočinku. Ako zariadiť boho terasu? Základom kompozície bude balkónový nábytok utkaný z ratanu – exotickej suroviny získavanej z pružných kmeňov ratanových paliem. Sedačka CANNES, hojdacie kreslá MARSEILLE alebo kreslá LAVAL v kombinácii s malým stolíkom potešia každého estéta, ktorý ocení dobrý dizajn. Na balkóne nemôže chýbať pestrofarebný koberec, strapcové vankúše, makramé a lapače snov.


Kávová súpravaz umelého ratanu a balkónový koberec - spoľahlivé duo


Oceňujete univerzálne, nadčasové riešenia? V tom prípade vaša malá „záhradka“ zavesená medzi mestskou scenériou musí mať ratanový nábytok. Súprava pozostávajúca z dvoch kresiel a okrúhleho stola vám poskytne pohodlie pri relaxácii s knihou alebo pri oddychu od práce pri šálke obľúbenej kávy. Čo je dôležité, ratanový nábytok sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vonkajším faktorom a poškodeniu, nevyžaduje žiadnu starostlivosť a môže bezpečne prezimovať priamo vonku. Elegantnú, ľahkú súpravu zo syntetického ratanu je možné skombinovať s balkónovým kobercom v každej farbe a tvare.


Koberec na balkón Veneto


Myslíte si, že kúpa efektívneho a solídneho balkónového vybavenia znamená veľa výdavkov? Nič nemôže byť chybnejšie! Pozývame Vás do našej predajne, kde nájdete doplnky, vybavenie a výstavný záhradný nábytok. Outletový sortiment tvoria kvalitné výrobky s miernymi stopami používania za mimoriadne atraktívne ceny.

12 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page